Δήμητρα Ματσούκα: Πάτησε το πόδι του Πέτρου Κόκκαλη; Οι πρώτες δηλώσεις μετά τον γάμο

11:46 - 04/12/2023

Τις πρώτες δηλώσεις μετά το γάμο της με τον Πέτρο Κόκκαλη έκανε η Δήμητρα Ματσούκα στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών που βρέθηκαν στη θεατρική της παράσταση. Η ηθοποιός δεν θέλησε να πει πολλά. «Είμαι πολύ ευτυχισμένη, εύχομαι και στα δικά σας» ανέφερε. «Ήθελα ο γάμος μου να είναι κρυφός, δεν ήμουν καθόλου αγχωμένη» είπε μεταξύ […] The post Δήμητρα Ματσούκα: Πάτησε το πόδι του Πέτρου Κόκκαλη; Οι πρώτες δηλώσεις μετά τον γάμο appeared first on InStyle.

Διαβάστε Περισσότερα στο instyle.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Ματσούκα – Πέτρος Κόκκαλης: Ο χορός του ζευγαριού στο γλέντι μετά τον γάμο του

Η Δήμητρα Ματσούκα και ο Πέτρος Κόκκαλης παντρεύτηκαν την περασμένη Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου με θρησκευτικό γάμο. Στην εκπομπή «Πρωινό» προβλήθηκαν αποκλειστικά πλάνα από τον ρομαντικό χορό που χόρεψε η ηθοποιός και ο ανεξάρτητος Ευρωβουλευτής στο γλέντι που ακολούθησε μετά το γάμο τους σε γνωστό μαγαζί της Αθήνας. Ο Πέτρος Κόκκαλης φορώντας ένα ροζ πουκάμισο και η […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Δήμητρα Ματσούκα – Πέτρος Κόκκαλης: Βίντεο με τον πρώτο χορό στον γάμο τους

Η Δήμητρα Ματσούκα και ο Πέτρος Κόκκαλης παντρεύτηκαν την περασμένη Παρασκευή και ο γάμος τους, όπως ήταν αναμενόμενο βρέθηκε στο επίκεντρο της […] The post Δήμητρα Ματσούκα – Πέτρος Κόκκαλης: Βίντεο με τον πρώτο χορό στον γάμο τους appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ instyle.gr

Η Χιονάτη δεν έχει φύγει από τα πάρκα της Disney παρά τις φήμες

Μαρία Σολωμού: Λέω στον γιο μου να σέβεται τις γυναίκες – Βλέπουμε τι συμβαίνει στον κόσμο

Έκκληση από το Μουσείο Τζέιν Όστεν προς το κοινό – Πώς μπορείτε να βοηθήσετε

Σοφία Αρβανίτη: «Δεν είπαμε ποτέ ότι είμαστε ζευγάρι με τον Μιχάλη Ρακιντζή»

Bella Hadid: Οι γλυκές ευχές στην Gigi για τα γενέθλιά της

Τόλης Βοσκόπουλος: Όταν μοιράστηκε τη θεατρική σκηνή με τη Γεωργία Βασιλειάδου – Σπάνια φωτογραφία