Στέλιος Κουδουνάρης: Έλεγα ότι είμαι Έλληνας σχεδιαστής και μου έκλειναν το τηλέφωνο

19:00 - 06/12/2023

Στα πρώτα δύσκολα χρόνια της πορείας του στο χώρο της μόδας αναφέρθηκε ο Στέλιος Κουδουνάρης όταν το απόγευμα της Τετάρτης (06.12.2023) βρέθηκε καλεσμένος στο Στούντιο 4 της ΕΡΤ. «Στο Κιλκίς δούλευα βράδυ σε καφέ, σε εστιατόρια και σε μία τοπική εφημερίδα, όπου έγραφα τα κοσμικά της πόλης. Πέρασα πολύ όμορφα εκεί», είπε αρχικά ο Στέλιος ... Περισσότερα To άρθρο Στέλιος Κουδουνάρης: Έλεγα ότι είμαι Έλληνας σχεδιαστής και μου έκλειναν το τηλέφωνο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στέλιος Κουδουνάρης: «Όταν έλεγα το 2008 ότι είμαι Έλληνας σχεδιαστής, μου έκλειναν το τηλέφωνο»

Καλεσμένος στην εκπομπή Στούντιο 4 ήταν ο γνωστός σχεδιαστής και κριτής του My Style Rocks, Στέλιος Κουδουνάρης, ο οποίος μίλησε για τα πρώτα του βήματα στον χώρο της μόδας αλλά τα φοιτητικά του χρόνια στο Κιλκίς. «Στο Κιλκίς δούλευα βράδυ σε καφέ, σε εστιατόρια και σε μία τοπική εφημερίδα, όπου έγραφα τα κοσμικά της πόλης. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Περήφανοι οι Μιλγουόκι Μπακς για τον Γιάννη Αντετοκούνμπο: Απλά ένα παιδί από τα Σεπόλια, που εκπροσωπεί την πατρίδα του

Η στιγμή που η Ολυμπιακή φλόγα ανάβει στο αερόστατο και φωτίζει το Παρίσι

Πάνω από 180.000 εκτοπισμένοι μετά από 4 μέρες μαχών στο Χαν Γιούνις στη Γάζα

Ξεκληρίστηκαν δυο οικογένειες στο τροχαίο στη Μεσσηνία – Σε κρίσιμη κατάσταση ο 19χρονος που ορκίστηκε φαντάρος πριν την τραγωδία

«Ανοίγουν τα στόματα» μετά την καταγγελία της 26χρονης πρωταθλήτριας της ενόργανης γυμναστικής για τον προπονητή της

Καιρός αύριο: Στους 38 βαθμούς η θερμοκρασία