Νάντια Μπουλέ: «Πέρασα δύσκολα στην τηλεόραση, προσπαθούσα να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας»

20:00 - 08/12/2023

Στο πλατό του Fay’s Time βρέθηκε η Νάντια Μπουλέ, το μεσημέρι της Παρασκευής, με αφορμή τη συμμετοχή σε μουσική παράσταση για […] The post Νάντια Μπουλέ: «Πέρασα δύσκολα στην τηλεόραση, προσπαθούσα να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Νάντια Μπουλέ πέρασε δύσκολα στην τηλεόραση – «Προσπαθούσα να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας»

Για την εμπειρία της στην τηλεόραση μίλησε η Νάντια Μπουλέ η οποία φιλοξενήθηκε στο πλατό της της εκπομπής «Fay’s Time» το μεσημέρι της Παρασκευής (08/12). Η παρουσιάστρια και ηθοποιός παραδέχθηκε πως πέρασε δύσκολα καθώς κατά την τηλεοπτική της πορεία προσπαθούσε να αποδείξει ότι δεν είναι ελέφαντας. «Έχει αλλάξει πάρα πολύ το τοπίο στην τηλεόραση. Πιο δύσκολα θα έβρισκα θέση σε αυτό σήμερα, για να είμαι απόλυτα ειλικρινής. Νομίζω ότι μπορώ να βρω θέση όπως είχα κάνει την σειρά “Αγγελική” στον Alpha, που ήταν ένα πάρα πολύ ωραίο πρότζεκτ. Επίσης, όταν γέννησα, έκανα το Dot εδώ στον ΣΚΑΪ μαζί με τον Μίνω Θεοχάρη. Ήταν όμως κάτι πολύ μαζεμένο, με πολύ λίγες ώρες γυρισμάτων, που μπορούσα να

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»