Η Ρούλα Κορομηλά νοσταλγεί τον Νίκο Σεργιανόπουλο: «Τον είχα πάντα δίπλα μου»

18:00 - 09/12/2023

Με αφορμή την φωταγώγηση του Χριστουγεννιάτικου δέντρου στον Πειραιά, την Ρούλα Κορομηλά συνάντησε η κάμερα της εκπομπής «Ακόμα δεν είδες τίποτα» […] The post Η Ρούλα Κορομηλά νοσταλγεί τον Νίκο Σεργιανόπουλο: «Τον είχα πάντα δίπλα μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ρούλα Κορομηλά δεν ξεχνά τον Νίκο Σεργιανόπουλο: Τον νοσταλγώ, περνούσα πολύ ωραία μαζί του

Τη φωταγώγηση του Χριστουγεννιάτικου δέντρου παρουσίασε η Ρούλα Κορομηλά με αυτή την αφορμή θυμήθηκε εορταστικά σόου που έχει παρουσιάσει στη διάρκεια της καριέρας της. «Αυτό που θυμάμαι από την παρουσίαση των εορταστικών σόου είναι ότι είχα πάντα πολύ καλή διάθεση», είπε αρχικά η Ρούλα Κορομηλά μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής «Ακόμα δεν είδες τίποτα». «Μπορώ ... Περισσότερα To άρθρο Η Ρούλα Κορομηλά δεν ξεχνά τον Νίκο Σεργιανόπουλο: Τον νοσταλγώ, περνούσα πολύ ωραία μαζί του δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ρούλα Κορομηλά για Νίκο Σεργιανόπουλο: «Τον είχα πάντα δίπλα μου…»

Με αφορμή την φωταγώγηση του Χριστουγεννιάτικου δέντρου στον Πειραιά, την Ρούλα Κορομηλά μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Ακόμα δεν είδες τίποτα» και μέσα σε άλλα μίλησε για την απώλεια του Νίκου Σεργιανόπουλου.Με αφορμή την φωταγώγηση του Χριστουγεννιάτικου δέντρου στον Πειραιά, την Ρούλα Κορομηλά μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Ακόμα δεν είδες τίποτα» και μέσα σε άλλα μίλησε για την απώλεια του Νίκου Σεργιανόπουλου.Αρχικά η Ρούλα Κορομηλά εξομολογήθηκε πως «αυτό που θυμάμαι από την παρουσίαση των εορταστικών σόου είναι ότι είχα πάντα πολύ καλή διάθεση. Δηλαδή μπορώ […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»