Γιάννης Ζουγανέλης για τη σχέση της Ελεωνόρας Ζουγανέλη με τον Νίκο Συρίγο: «Θέλω πολύ να προχωρήσει»

14:00 - 11/12/2023

Καλεσμένος στο Πρωινό ήταν ο Γιάννης Ζουγανέλης, ο οποίος ρωτήθηκε μεταξύ άλλων, για τη σχέση της κόρης του Ελεωνόρας Ζουγανέλη με τον Νίκο Συρίγο. «Με τον Νίκο Συρίγο είμαστε φίλοι περίπου 20 χρόνια. Δε βρισκόμαστε στην καθημερινότητά μας, αλλά είμαστε φίλοι. Γνωριζόμαστε, μιλάγαμε, ανταλλάσσαμε τηλέφωνα… Είμαι χαρούμενος με τη σχέση τους, γιατί πιστεύω πολύ στη […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Η Γη της Ελιάς – Παρασκευή: Η Αριάδνη νιώθει ότι ο Χρήστος έχει αρχίσει να αλλάζει συμπεριφορά απέναντί της

Μαρία Ηλιάκη: «Δεν έκανα εξωσωματική. Είμαι έξι χρόνια μεγαλύτερη από τον σύζυγό μου Στέλιο Μανουσάκη»

Σοφία Βόσσου για το διαζύγιο της κόρης της Eρασμίας Μάνου: «Είμαι δίπλα στο παιδί μου, είναι οριστικός ο χωρισμός»

Ερασμία Μάνου για τον χωρισμό της από τον Βασίλη Δημάκη: «Είναι μία δύσκολη στιγμή και για τους δύο»

Ελεονώρα Μελέτη: Το σχόλιο για την απόφαση της Σοφίας Χατζηπαντελή να αποσυρθεί από τη μόδα

Cat Janice: Πέθανε η 31χρονη Αμερικανίδα τραγουδίστρια που έπασχε από μία σπάνια μορφή καρκίνου