Ράνια Θρασκιά: «Στην τηλεόραση κάποιοι δεν εξελίσσονται καθόλου, ακούς τις ίδιες ατάκες εδώ και 10 χρόνια»

21:09 - 17/12/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Ακόμα δεν είδες τίποτα» παραχώρησε η Ράνια Θρασκιά και μίλησε για όλους και To άρθρο Ράνια Θρασκιά: «Στην τηλεόραση κάποιοι δεν εξελίσσονται καθόλου, ακούς τις ίδιες ατάκες εδώ και 10 χρόνια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ράνια Θρασκιά: «Στην τηλεόραση κάποιοι δεν εξελίσσονται καθόλου, ακούς τις ίδιες ατάκες εδώ και 10 χρόνια»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Ακόμα δεν είδες τίποτα» παραχώρησε η Ράνια Θρασκιά και μίλησε για όλους και για όλα. Συνέντευξη στην εκπομπή «Ακόμα δεν είδες τίποτα» παραχώρησε η Ράνια Θρασκιά και μίλησε για όλους και για όλα. Η πρώην παρουσιάστρια, μίλησε, μεταξύ άλλων, για τη νέα της ζωή, τα όρια που βάζει στους γιους της αλλά και όσα την ενοχλούν στην τηλεόραση. «Νιώθω περήφανη και ευγνώμων γι’ αυτό που μου συμβαίνει. Η προηγούμενη εμπειρία […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»