Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης για Δημήτρη Λιγνάδη: «Ήταν άδικο να στοχοποιούμαι λόγω της φιλίας μου με αυτόν τον άνθρωπο»

23:09 - 17/12/2023

Τον Κωνσταντίνο Μαρκουλάκη υποδέχτηκε ο Τάσος Τρύφωνος στην εκπομπή «Τετ α Τετ» την Κυριακή 17/12. Ο To άρθρο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης για Δημήτρη Λιγνάδη: «Ήταν άδικο να στοχοποιούμαι λόγω της φιλίας μου με αυτόν τον άνθρωπο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης για Δημήτρη Λιγνάδη: «Ήταν άδικο να στοχοποιούμαι λόγω της φιλίας μου με αυτόν τον άνθρωπο»

Ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης ήταν καλεσμένος στο Τετ α Τετ με τον Τάσο Τρύφωνος και μίλησε μεταξύ άλλων για τα σχόλια […] The post Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης για Δημήτρη Λιγνάδη: «Ήταν άδικο να στοχοποιούμαι λόγω της φιλίας μου με αυτόν τον άνθρωπο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης για Δημήτρη Λιγνάδη: «Ήταν άδικο να στοχοποιούμαι λόγω της φιλίας μου με αυτόν τον άνθρωπο»

«Νιώθεις σαν να έχεις βγει γυμνός στην πλατεία Συντάγματος, γιατί είσαι απροστάτευτος και γύρω γύρω είναι 500 άτομα που σε βρίζουν»

Διαβάστε το στο news.gr

Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης για Λιγνάδη: «Ήταν άδικο να στοχοποιούμαι λόγω της φιλίας μου με αυτόν τον άνθρωπο»

Ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης μίλησε για τα σχόλια που δέχθηκε λόγω της φιλίας του με τον Δημήτρη Λιγνάδη.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»