Σταμάτης Γονίδης για Άλκηστη Πρωτοψάλτη: «Μου είναι τελείως αδιάφορη η κυρία αυτή»

14:09 - 19/12/2023

Με αφορμή τη συνάντηση και την φωτογραφία της Άλκηστης Πρωτοψάλτη με τον Αχιλλέα Μπέο, ο Σταμάτης To άρθρο Σταμάτης Γονίδης για Άλκηστη Πρωτοψάλτη: «Μου είναι τελείως αδιάφορη η κυρία αυτή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σταμάτης Γονίδης για Άλκηστη Πρωτοψάλτη: “Μου είναι τελείως αδιάφορη η κυρία αυτή, δεν μου αρέσει η μουσική της”

“Μα δεν μπορεί να πει λαϊκό τραγούδι η κυρία. Λέει κάποιου άλλου είδους τραγούδια, τα οποία δεν αφορούν νομίζω τη μεγάλη μερίδα του λαού”, λέει ο Σταμάτης Γονίδης. Η Άλκηστις Πρωτοψάλτη βρέθηκε στο επίκεντρο σχολιασμού,...Συνεχίστε την ανάγνωση του άρθρου: Σταμάτης Γονίδης για Άλκηστη Πρωτοψάλτη: “Μου είναι τελείως αδιάφορη η κυρία αυτή, δεν μου αρέσει η μουσική της”

Διαβάστε το στο sinidisi.gr

Σταμάτης Γονίδης: Κόλαφος για την Άλκηστη Πρωτοψάλτη: «Είναι τελείως αδιάφορη η κυρία»

Το σχόλιό του για την Άλκηστη Πρωτοψάλη άφησε ο Σταμάτης Γονίδης, ο οποίος αναφέρθηκε σε εκείνη με αρκετά αιχμηρό λόγο. Όταν τον ρώτησαν από την εκπομπή «Πρωινό» για τις πρόσφατες εξελίξεις με τις αντιδράσεις εναντίον της, για τη συναυλία στον Βόλο και τη φωτογραφία της με τον Αχιλλέα Μπέο, ο λαϊκός τραγουδιστής απάντησε: «Μου είναι τελείως αδιάφορη η κυρία αυτή, δεν με ενδιαφέρει, ούτε καν ασχολούμαι. Δεν με ενδιαφέρει καν. Μου είναι εντελώς αδιάφορη, ούτε τη μουσική της ακούω, ούτε τα τραγούδια της ακούω, τελείως αδιάφορη. Δεν ασχολούμαι ούτε με τα προσωπικά της, ούτε με τα καλλιτεχνικά της. Δεν με ενδιαφέρει, ούτε μου αρέσει η μουσική της». Για το αν θα έδινε ποτέ τραγούδι του στην Άλ

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»