Γιώργος & Νίκος Στρατάκης live στη Frida

14:53 - 24/12/2023

Γεροκωστοπούλου 59, ΠάτραΠέμπτη, 28 Δεκ 2023 21:30«Την προσευχή μου όντε κάνω στο Θεό, του λέω πιο πολύ για σένα αντί για ‘μένα.. Να ‘σαι καλά για να ‘χω λόγο να γελώ, τα δυο σου χέρια να βαστώ τ’ αγαπημένα..» µας λένε τα δύο χαρισµατικά αδέρφια από τη Μεγαλόνησο, ο Γιώργος και ο Νίκος Στρατάκης, που έχουν κατακτήσει επάξια τη θέση τους στις καρδιές µας. Πιστοί σε ό,τι με ειλικρίνεια αγαπούν να κάνουν χρόνια τώρα χωρίς κανέναν ενδοιασμό, πορεύονται ακούραστα, δημιουργικά και μας παρασύρουν μέσα από τις μουσικές τους ανησυχίες και τις ιδέες τους, σε ένα δικό τους...

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Τώρα λόγω ηλικίας πρέπει να λέω ότι είμαι παρουσιάστρια, το μοντέλο δεν το πιστεύουν

Ελένη Τσολάκη: "Ο Νίκος Μουτσινάς έκανε 3% απέναντί μας και λέγαμε: ευτυχώς, δεν θα τραβήξει"

Πάνος Μουζουράκης: "Είμαι 45 αλλά δε νιώθω 35, γιατί στα 35 ένιωθα χειρότερα απ’ ότι νιώθω τώρα"

Κατσαρίνη για Super Κική: Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε τα ποσά που βγάζουμε από το Instagram, ο κόσμος πεινάει

Γερμανία: Απαισιόδοξοι για το μέλλον και απογοητευμένοι από την πολιτική οι νέοι

Τουρισμός: Αύξηση 14,4% στην επιβατική κίνηση στα αεροδρόμια της χώρας