Λεονάρδος Μπελέρης: Αν διοριστεί δήμαρχος στη Χειμάρρα, θα πρέπει να είναι από την παράταξη του αδερφού μου

10:00 - 25/12/2023

Για τις εξελίξεις στη Χειμάρρα μίλησε στην ΕΡΤ, ο αδερφός του Φρέντι Μπελέρη, Λεονάρδος, υποστηρίζοντας ότι ο Έντι Ράμα δεν θέλει με τίποτα να χάσει τον δήμος, καθώς αν γίνει κάτι τέτοιο θα αποκαλυφθούν διάφορες ατασθαλίες. Μάλιστα, έκανε λόγο για πλαστογραφίες με τα οικόπεδα, οι οποίες συνεχίζονται μέχρι και σήμερα. Όσον αφορά για τη προσπάθεια διορισμού δημάρχου στη Χειμάρρα, ο Λεονάρδος Μπελέρη επανέλαβε την πρόταση του αδερφό του πως αν δεν είναι ο ίδιος ο εκλεγμένος δήμαρχος τότε προσωρινά θα πρέπει να αναλάβει κάποιος άλλος από την παράταξή του. Την ίδια ώρα, ο υπηρεσιακός δήμαρχος Χειμάρρας, Γκέργκι Γκόρο, διέψευσε τις πληροφορίες που μεταδόθηκαν από αλβανικά ΜΜΕ, σύμφωνα με τις οπ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λεονάρδος Μπελέρης: Αν διοριστεί δήμαρχος στη Χειμάρρα, θα πρέπει να είναι από την παράταξη του αδερφού μου

Ο Γκέργκι Γκόρο διέψευσε τις πληροφορίες που τον θέλουν να έχει υποβάλει την παραίτησή του

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα