Στέφανος Κορκολής: Έγινα γνωστός ως το χειρότερό μου, ως τραγουδιστής

20:00 - 25/12/2023

«Έγινα γνωστός ως το χειρότερό μου, ως τραγουδιστής. Όταν έκανα συναυλία στο ΣΕΦ δεν κοιμήθηκα για 3 μήνες», εξομολογήθηκε μεταξύ άλλων ο Στέφανος Κορκολής στο εορταστικό «Στούντιο 4» ανήμερα των Χριστουγέννων. Ο Στέφανος Κορκολής, ο γνωστός τραγουδιστής και συνθέτης μεγάλων επιτυχιών ήταν ο φιλοξενούμενος της Νάνσυς Ζαμπέτογλου και του Θανάση Αναγνωστόπουλου στο εορταστικό επεισόδιο της ... Περισσότερα To άρθρο Στέφανος Κορκολής: Έγινα γνωστός ως το χειρότερό μου, ως τραγουδιστής δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στέφανος Κορκολής: Έγινα γνωστός ως το χειρότερό μου, ως τραγουδιστής

«Έγινα γνωστός ως το χειρότερό μου, ως τραγουδιστής. Όταν έκανα συναυλία στο ΣΕΦ δεν κοιμήθηκα για 3 μήνες», εξομολογήθηκε μεταξύ άλλων ο Στέφανος Κορκολής στο εορταστικό «Στούντιο 4» ανήμερα των Χριστουγέννων. Ο Στέφανος Κορκολής, ο γνωστός τραγουδιστής και συνθέτης μεγάλων επιτυχιών ήταν ο φιλοξενούμενος της Νάνσυς Ζαμπέτογλου και του Θανάση Αναγνωστόπουλου στο εορταστικό επεισόδιο της εκπομπής και μίλησε για τη μακρόχρονη πορεία του στη μουσική, τις ευτυχισμένες αλλά και τις πιο σκοτεινές περιόδους της ζωής του. «Όταν ξεκινούσα εγώ, υπήρχε σκληρός ανταγωνισμός. Για να σε πιστέψει μία εταιρεία, έπρεπε πρώτα να έχεις πουλήσεις αλλά πώς θα πουλήσεις; Έπαιζαν πολύ μεγάλο ρόλο η τύχη και με

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Στέφανος Κορκολής: «Έγινα γνωστός για το… χειρότερο μου τραγούδι»

«Έγινα γνωστός ως το χειρότερό μου, ως τραγουδιστής. Όταν έκανα συναυλία στο ΣΕΦ δεν κοιμήθηκα για 3 μήνες», εξομολογήθηκε μεταξύ άλλων ο Στέφανος Κορκολής στο εορταστικό «Στούντιο 4» ανήμερα των Χριστουγέννων.«Έγινα γνωστός ως το χειρότερό μου, ως τραγουδιστής. Όταν έκανα συναυλία στο ΣΕΦ δεν κοιμήθηκα για 3 μήνες», εξομολογήθηκε μεταξύ άλλων ο Στέφανος Κορκολής στο εορταστικό «Στούντιο 4» ανήμερα των Χριστουγέννων.Ο Στέφανος Κορκολής, ο γνωστός τραγουδιστής και συνθέτης μεγάλων επιτυχιών ήταν ο φιλοξενούμενος της Νάνσυς Ζαμπέτογλου και του Θανάση Αναγνωστόπουλου στο εορταστικό επεισόδιο της εκπομπής […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Στέφανος Κορκολής: Έγινα γνωστός ως το χειρότερό μου, ως τραγουδιστής

Στέφανος Κορκολής: «Έγινα γνωστός ως το χειρότερό μου, ως τραγουδιστής. Όταν έκανα συναυλία στο ΣΕΦ δεν κοιμήθηκα για 3 μήνες», εξομολογήθηκε μεταξύ άλλων ο Στέφανος Κορκολής στο εορταστικό «Στούντιο 4» ανήμερα των Χριστουγέννων. Ο Στέφανος Κορκολής, ο γνωστός τραγουδιστής και συνθέτης μεγάλων επιτυχιών ήταν ο φιλοξενούμενος της Νάνσυς Ζαμπέτογλου και του Θανάση Αναγνωστόπουλου στο εορταστικό επεισόδιο της εκπομπής και μίλησε για τη μακρόχρονη πορεία του στη μουσική, τις ευτυχισμένες αλλά και τις πιο σκοτεινές περιόδους της ζωής του. «Όταν ξεκινούσα εγώ, υπήρχε σκληρός ανταγωνισμός. Για να σε πιστέψει μία εταιρεία, έπρεπε πρώτα να έχεις πουλήσεις αλλά πώς θα πουλήσεις; Έπαιζαν πολύ μεγάλο

Διαβάστε το στο tilegrafimanews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι