Βασίλης Καρράς – Συγκλονίζει ο πρόεδρος του Κοκκινοχωρίου: «Με πήρε πρόσφατα και μου είπε να ετοιμάσω το νεκροταφείο»

08:00 - 27/12/2023

Στην γενέτειρά του, το Κοκκινοχώρι Καβάλας, θα οδηγηθεί σήμερα ο Βασίλης Καρράς και πλήθος κόσμου αναμένεται να τον συνοδεύσει στην […] The post Βασίλης Καρράς – Συγκλονίζει ο πρόεδρος του Κοκκινοχωρίου: «Με πήρε πρόσφατα και μου είπε να ετοιμάσω το νεκροταφείο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Καρράς: Συγκλονίζει ο πρόεδρος από το Κοκκινοχώρι – “Με πήρε τηλέφωνο και μου είπε να ετοιμάσω το νεκροταφείο” -Το μεσημέρι η κηδεία

Ο πρόεδρος της κοινότητας του Κοκκινοχωρίου Καβάλας, Χρήστος Διαμαντίδης, μίλησε στο «Κοινωνία Ώρα MEGA» για τον Βασίλη Καρρά. Πλήθος κόσμου, απλοί πολίτες από όλη την Ελλάδα αλλά και από το εξωτερικό, πολιτικοί, καλλιτέχνες και φίλοι έσπευσαν στον Ιερό Ναό της του Θεού Σοφίας στη Θεσσαλονίκη, για να πουν το «ύστατο χαίρε» στον «άρχοντα» της πίστας, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Βασίλης Καρράς – Συγκλονίζει ο πρόεδρος του Κοκκινοχωρίου: «Με πήρε πρόσφατα και μου είπε να ετοιμάσω το νεκροταφείο»

«Ήξερε ότι θα φύγει», λέει για τον Βασίλη Καρρά ο πρόεδρος του Κοκκινοχωρίου Καβάλας. Στην γενέτειρά του, το Κοκκινοχώρι Καβάλας, θα οδηγηθεί σήμερα ο Βασίλης Καρράς και πλήθος κόσμου αναμένεται να τον συνοδεύσει στην τελευταία του κατοικία. Ο πρόεδρος της κοινότητας του Κοκκινοχωρίου Καβάλας, Χρήστος Διαμαντίδης, μίλησε στο «Κοινωνία Ώρα MEGA» για τον Βασίλη Καρρά και συγκλόνισε […] The post Βασίλης Καρράς – Συγκλονίζει ο πρόεδρος του Κοκκινοχωρίου: «Με πήρε πρόσφατα και μου είπε να ετοιμάσω το νεκροταφείο» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»