Η Τέιλορ Σουιφτ σε αριθμούς – Το πρόσωπο της χρονιάς κατάκτησε τα πάντα το 2023

18:00 - 02/01/2024

Αν ένα όνομα όρισε το 2023 τότε αυτό είναι το όνομα της Τέιλορ Σουιφτ. Η 34χρονη performer κατάφερε μέσα σε ένα χρόνο να κατακτήσει τα πάντα, όπως το να ανακηρυχθεί πρόσωπο της χρονιάς από το Time, αλλά και να φτάσει την περιοδεία Eras Tour ως την πιο κερδοφόρα περιοδεία όλων των εποχών. Η επιτυχία, όμως, δεν είναι εύκολη. «Αισθάνομαι σαν αυτή να είναι μια επαναστατική στιγμή της καριέρας μου», δήλωσε η ποπ σταρ στο περιοδικό Time νωρίτερα αυτό το μήνα. «Και για πρώτη φορά στη ζωή μου, ήμουν ψυχικά αρκετά σκληρή για να αντέξω ό,τι συνεπάγεται αυτό». Μέσα στο 2023, η Σουιφτ ανέβηκε στη σκηνή 24 διαφορετικών πόλεων, έγινε δισεκατομμυριούχος, έγινε η καλλιτέχνης με τα περισσότερα streams στο

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα