Στέλιος Διονυσίου: Περιπέτεια υγείας για τον τραγουδιστή – Γιατί βρέθηκε στο νοσοκομείο

09:09 - 13/01/2024

Ο Στέλιος Διονυσίου απουσίαζε από το νυχτερινό κέντρο που εμφανίζεται κάθε Τετάρτη με την Μαρινέλλα και To άρθρο Στέλιος Διονυσίου: Περιπέτεια υγείας για τον τραγουδιστή – Γιατί βρέθηκε στο νοσοκομείο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στο νοσοκομείο ο Στέλιος Διονυσίου – Η περιπέτεια υγείας του τραγουδιστή

Ο Στέλιος Διονυσίου δεν εμφανίστηκε την περασμένη Τετάρτη στο νυχτερινό κέντρο με την Μαρινέλλα και την Μπέττυ Μαγγίρα για λόγους υγείας. Το κενό συμπλήρωσε ο Κώστας Καραφώτης. Σύμφωνα με την εφημερίδα Espresso, ο Στέλιος Διονυσίου αντιμετώπισε ένα πρόβλημα υγείας, με τους θεράποντες ιατρούς του να κρίνουν αναγκαία τη νοσηλεία του για να μπορέσει να το ξεπεράσει. Έτσι, […] The post Στο νοσοκομείο ο Στέλιος Διονυσίου – Η περιπέτεια υγείας του τραγουδιστή appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Στέλιος Διονυσίου: Περιπέτεια υγείας για τον τραγουδιστή

Ποιος είναι ο λόγος που βρέθηκε στο νοσοκομείο Ο Στέλιος Διονυσίου έλειψε την Τετάρτη από το νυχτερινό κέντρο που εμφανίζεται με τη Μαρινέλλα και την Μπέττυ Μαγγίρα. Σύμφωνα με ρεπορτάζ της εφημερίδας «Espresso», ο λόγος της απουσίας του ήταν το γεγονός ότι αντιμετώπισε ένα πρόβλημα υγείας, το οποίο τον οδήγησε στη νοσηλεία. Σε δηλώσεις που έκανε στην […] The post Στέλιος Διονυσίου: Περιπέτεια υγείας για τον τραγουδιστή appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»