Γιάννης Τσορτέκης: «Ήταν μια από τις πιο δύσκολες σκηνές που έχω κάνει στο Maestro»

19:00 - 15/01/2024

Μία εφ’ όλης της έδωσε στην εκπομπή «Ελένη» ο ηθοποιός, Γιάννης Τσορτέκης. Ο αγαπημένος ηθοποιός του θεάτρου που έγινε ευρέως […] The post Γιάννης Τσορτέκης: «Ήταν μια από τις πιο δύσκολες σκηνές που έχω κάνει στο Maestro» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Τσορτέκης: Αποκάλυψε την δυσκολότερη σκηνή στο «Maestro»

Ο Γιάννης Τσορτέκης παραχώρησε μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη και αποκάλυψε μεταξύ άλλων την δυσκολότερη σκηνή στο «Maestro». Αρχικά, ο Γιάννης Τσορτέκης είπε: «Καμία πόρτα δεν άνοιξε σε καμία δεύτερη στιγμή. Όλα τα πράγματα συμβαίνουν όταν πρέπει να συμβούν. Επομένως δεν υπάρχει κανένα “αχ” παρά μόνο η απόλυτη ικανοποίηση […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Χρήστος Λούλης: «Eίχα αφοσιωθεί τόσο πολύ στο θέατρο και στη σχολή που δεν μιλούσα ούτε με τους γονείς μου»

Όθωνας Μεταξάς: «Δεν με φαντάζομαι στη θάλασσα των γαρυφάλλων, να με ραίνουν και να πνίγομαι από τα δισκάκια»

Στέφανος Κορκολής: «Αφού έκανα την πρώτη επέμβαση και τις πρώτες χημειοθεραπείες, πέταξα οτιδήποτε τοξικό»

Ο Θοδωρής Κατσαφάδος σε δριμύ κατηγορώ για τον Μάρτυρα Κατηγορίας: «Παίζω ενώ ξέρω ότι δεν με θέλουν, το ζω πρώτη φορά»

Μάνος Ιωάννου: «Πού είναι το metoo αυτή τη στιγμή; Ήταν μοδάτο πολύ τότε, σταυρώσαμε Λιγνάδη – Φιλιππίδη και καθάρισε το θέατρο;»

Χώρισε η Ελισάβετ Σπανού: «Η εγκυμοσύνη συνέπεσε με την απόφαση να μην είμαστε μαζί»