Μαριάντα Πιερίδη: Καταγγέλλει το bullying που βιώνει ο γιος της στο σχολείο – «Του κάρφωσε ένα μολύβι στον κρόταφο»

13:09 - 19/01/2024

Σε ένα ξέσπασμα μέσα από τον λογαριασμό της στο Instagram προχώρησε η Μαριάντα Πιερίδη. Η τραγουδίστρια, To άρθρο Μαριάντα Πιερίδη: Καταγγέλλει το bullying που βιώνει ο γιος της στο σχολείο – «Του κάρφωσε ένα μολύβι στον κρόταφο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαριάντα Πιερίδη: Κατήγγειλε ότι ο γιος της δέχεται bullying στο σχολείο – Η αντίδρασή της

«Αναγκάστηκα να στείλω το παιδί σε σχολή για αυτοάμυνα».

Διαβάστε το στο tanea.gr

Μαριάντα Πιερίδη: Μίλα πρωτη φορά για το bullying που βιώνει ο γιος της στο σχολείο [Βίντεο]

χρόνος ανάγνωσης: 3 λεπτά Σε ένα δημόσιο ξέσπασμα μέσα από τον λογαριασμό της στο Instagram προχώρησε η Μαριάντα Πιερίδη με αφορμή το bullying που έχει υποστεί ο γιο της. Αρχικά η Μαριάντα Πιερίδη ανέφερε ότι: «Καλημέρα σε όλους και όλες. Λοιπόν, γιατί κάνω αυτό το στόρι. Θέλω την άποψή σας για κάτι που αντιμετωπίζω από την Α’ Δημοτικού που […] Το άρθρο Μαριάντα Πιερίδη: Μίλα πρωτη φορά για το bullying που βιώνει ο γιος της στο σχολείο [Βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»