Survivor: Ενοχλημένος με τον Λαμάι ο Αλέξης Παππάς – «Έχει διάθεση για βρισιές»

22:00 - 22/01/2024

Την άποψη του για το χθεσινοβραδινό συμβούλιο αλλά και τον Σωτήρη Λαμάι ο οποίος μπήκε στο Survivor εξέφρασε ο Αλέξης Παππάς στο αποψινό επεισόδιο. «Το χθεσινό συμβούλιο ήταν λίγο περίεργο, υπό την έννοια ότι είχαμε τις καινούργιες παρουσίες στο παιχνίδι. Ο Σωτήρης, εκφράστηκε με έναν περίεργο τρόπο, κάποια στιγμή μου είπαν τα παιδιά, γιατί εγώ δεν το άκουσα, ότι στην προσπάθειά του να μου απευθύνει τον λόγο, με είπε μ…λ…κα, αλλά το πήρε πίσω και είπε “Αλέξ”» ανέφερε αρχικά ο Αλέξης Παππάς στην κάμερα του Survivor. «Δεν ήταν πολύ ωραίο να το ακούς αυτό. Γενικότερα δε θέλω να υποβαθμίζω τον εαυτό μου και την νοημοσύνη μου. Κάτι άλλο που άκουσα και δεν μου άρεσε ήταν ότι πριν τον αγώνα, σε

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα