Dragons’ Den: Έκπληκτος ο Σάκης Τανιμανίδης με την ηλικία της Λένιας Κρέτση – «Τι πίνεις και δεν μας δίνεις;»

23:09 - 26/01/2024

Η Λένια Κρέτση συμμετείχε στο Dragons’ Den παρουσιάζοντας τα προϊόντα ευεξίας, ζητώντας συνεργασία με τους επενδυτές To άρθρο Dragons’ Den: Έκπληκτος ο Σάκης Τανιμανίδης με την ηλικία της Λένιας Κρέτση – «Τι πίνεις και δεν μας δίνεις;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Dragons’ Den: Έκπληκτος ο Σάκης Τανιμανίδης με την ηλικία της Λένιας Κρέτση – «Πόσο; Τι πίνεις και δεν μας δίνεις;»

Η Λένια Κρέτση συμμετείχε στο Dragons’ Den παρουσιάζοντας τα προϊόντα ευεξίας, ζητώντας συνεργασία με τους επενδυτές της εκπομπής του ANT1. Όπως ανέφερε χαρακτηριστικά, στο παρελθόν έχει συνεργαστεί με ζωντανούς θρύλους του αθλητισμού όπως ο Ότο Ρεχάγκελ, ο Κριστιάν Καρεμπέ και ο Παναγιώτης Γιαννάκης, η Λένια Κρέτση έμαθε την σημασία της σωστής διατροφής για την βελτίωση των αθλητικών επιδόσεων […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»