Κρήτη: «Μου πετάχτηκε μια κατσίκα», είπε ο 38χρονος Σύρος για το τροχαίο με θύμα την 59χρονη γιαγιά

12:00 - 30/01/2024

Σε βαρύ πένθος έχει βυθιστεί η οικογένεια της 59χρονης Μαρίας Καραμανιά, η οποία επέβαινε μαζί με την 31χρονη νύφη της και το 2χρονο εγγονάκι της στο όχημα που συγκρούστηκε με βαν, στο δυστύχημα που σημειώθηκε το μεσημέρι της Κυριακής 28.01.2024, επί του ΒΟΑΚ, λίγο πριν τη Λυγαριά Ηρακλείου. Η άτυχη γυναίκα η οποία ήταν στη […] Το άρθρο Κρήτη: «Μου πετάχτηκε μια κατσίκα», είπε ο 38χρονος Σύρος για το τροχαίο με θύμα την 59χρονη γιαγιά εμφανίστηκε πρώτα στο NewSide.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newside.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κρήτη: “Βγήκε μπροστά μου μια κατσίκα”, είπε ο 38χρονος για το θανατηφόρο τροχαίο με θύμα 59χρονη

Στο πένθος έχει βυθιστεί η οικογένεια της 59χρονης Μαρίας Καραμανιά, η οποία επέβαινε μαζί με την 31χρονη νύφη της και το 2χρονο εγγονό της στο αυτοκίνητο που συγκρούστηκε με φορτηγάκι, στο τροχαίο που σημειώθηκε το μεσημέρι της Κυριακής, επί του ΒΟΑΚ, λίγο πριν τη Λυγαριά Ηρακλείου. Η άτυχη γυναίκα η οποία ήταν στη θέση του […] The post Κρήτη: “Βγήκε μπροστά μου μια κατσίκα”, είπε ο 38χρονος για το θανατηφόρο τροχαίο με θύμα 59χρονη appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newside.gr

Έπος στην Καλαμάτα: Άντρας βγήκε στους δρόμους σαν Σαουδάραβας με κελεμπία λόγω της αφρικανικής σκόνης

Εμμηνόπαυση: Το βότανο που ανακουφίζει από τις εξάψεις – Ρίχνει σάκχαρο και χοληστερόλη

Τζόυς Ευείδη: «Είχα 2 μαμάδες, σαν κοινόβιο – Με ρώτησε ο πατέρας μου και είπα “Ναι”, τέτοιο βούρλο ήμουν»

Δεν τους νοιάζει τι λέει ο κόσμος: Κάθε μέρα μαζί Μαριλίτα Λαμπροπούλου – Δημήτρης Λάλος, ζευγάρι και στην ζωή.

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Δεν ψωνίζω ρούχα από την λαϊκή, έχουν αρνητική ενέργεια

Θυμάσαι τότε που τα λεωφορεία είχαν εισπράκτορα και το εισιτήριο λίγες δραχμές