Σπύρος Μαρτίκας – Βρισηίδα Ανδριώτου: Τα καυτά φιλιά και οι έξαλλοι χοροί στην εκπομπή του Χρήστου Φερεντίνου

10:09 - 11/02/2024

Ο Σπύρος Μαρτίκας και η Βρισηίδα Ανδριώτου βρέθηκαν καλεσμένοι στην εκπομπή «Σάββατο με Φίλους» με οικοδεσπότη To άρθρο Σπύρος Μαρτίκας – Βρισηίδα Ανδριώτου: Τα καυτά φιλιά και οι έξαλλοι χοροί στην εκπομπή του Χρήστου Φερεντίνου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Μαρτίκας – Βρισηίδα Ανδριώτου: Ξέφρενος χορός και καυτά φιλιά στο πάρτι του Χρήστου Φερεντίνου

Στην εκπομπή «Σάββατο με Φίλους» με οικοδεσπότη τον Χρήστο Φερεντίνο βρέθηκαν ο Σπύρος Μαρτίκας και η Βρισηίδα Ανδριώτου, οι οποίοι τα έδωσαν όλα στον χορό με τα τραγούδια του Δημήτρη Κοντολάζου και του Γιώργου Γερολυμάτου. Συγκεκριμένα, ο Σπύρος Μαρτίκας και η Βρισηίδα Ανδριώτου, που έγινε ευρύτερα γνωστοί μέσα από τη συμμετοχή τους στο Surviivor, δεν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»