Εκδήλωση για Κεντροαριστερά: Έδωσε το «παρών» ο Στέφανος Κασσελάκης

19:00 - 13/02/2024

Την έκπληξη έκανε ο Στέφανος Κασσελάκης ο οποίος προσήλθε στην εκδήλωση για την Κεντροαριστερά με τίτλο «Απέναντι στον Μητσοτάκη ποιος;», με συμμετέχοντες τους Δioνύση Τεμπονέρα από τον ΣΥΡΙΖΑ, Μανώλη Χριστοδουλάκη από το ΠΑΣΟΚ και Έφη Αχτσιόγλου από τη Νέα Αριστερά.

Διαβάστε Περισσότερα στο thebest.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εκδήλωση για κεντροαριστερά: «Έχω εδώ τον εκπρόσωπό μου τον Διονύση» ανέφερε ο Κασσελάκης για τον Τεμπονέρα

Αποχώρησε από το θέατρο «Aλφα» ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Στέφανος Κασσελάκης, λίγο πριν τις 8.00 το βράδυ και αφού είχαν ολοκληρωθεί οι ομιλίες των Διονύση Τεμπονέρα από τον ΣΥΡΙΖΑ, Μανώλη Χριστοδουλάκη από το ΠΑΣΟΚ και Έφη Αχτσιόγλου από τη Νέα Αριστερά. Ο κ. Κασσελάκης πριν αποχωρήσει ανέβηκε στη σκηνή και χαιρέτισε έναν έναν τους ομιλητές. Το άρθρο Εκδήλωση για κεντροαριστερά: «Έχω εδώ τον εκπρόσωπό μου τον Διονύση» ανέφερε ο Κασσελάκης για τον Τεμπονέρα εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thebest.gr

Άλεκ Μπάλντουιν: Πέταξε το κινητό από διαδηλώτρια που τον πίεζε να πει «Λευτεριά στην Παλαιστίνη»

Αφρικανική σκόνη: Ποιοι ασθενείς είναι οι πιο ευάλωτοι και πως μπορούν να προστατευτούν

Premium beauty εμπειρία στο νέο Fairynails της Πάτρας

Έτοιμοι για πασχαλινό shopping; Γιώργος Αβράμης, Αναστασία Σίνου, Ελπίδα Τσώνη & Μαίρη Μπαλατή, συστήνουν

Καιρός: Αφρικανική σκόνη και άνεμοι Foen σήμερα σε όλη τη χώρα

Το πέρασμα της Ολυμπιακής Φλόγας από την Γέφυρα Ρίου- Αντιρρίου