Κασσελάκης στην εκδήλωση για την κεντροαριστερά : «Εχω εδώ τον εκπρόσωπό μου τον Διονύση»

21:00 - 13/02/2024

Λίγο πριν τις 8.00 το βράδυ και αφού είχαν ολοκληρωθεί οι ομιλίες των Διονύση Τεμπονέρα από τον ΣΥΡΙΖΑ, Μανώλη Χριστοδουλάκη από το ΠΑΣΟΚ και Έφη Αχτσιόγλου από τη Νέα Αριστερά αποχώρησε από το θέατρο «Aλφα» ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Στέφανος Κασσελάκης.Λίγο πριν τις 8.00 το βράδυ και αφού είχαν ολοκληρωθεί οι ομιλίες των Διονύση Τεμπονέρα από τον ΣΥΡΙΖΑ, Μανώλη Χριστοδουλάκη από το ΠΑΣΟΚ και Έφη Αχτσιόγλου από τη Νέα Αριστερά αποχώρησε από το θέατρο «Aλφα» ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Στέφανος Κασσελάκης.Ο κ. Κασσελάκης που έκανε την έκπληξη εμφανιζόμενος στην εκδήλωση για την Κεντροαριστερά, πριν αποχωρήσει […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο αιφνιδιασμός Κασσελάκη στην εκδήλωση για την Κεντροαριστερά και το μήνυμα με πολλούς αποδέκτες

Εν μέσω θεωριών και αποσχιστικών τάσεων, που τρομάζουν τον Στέφανο Κασσελάκη, ο πρόεδρος του κόμματος έδωσε μία απάντηση διά της… παρουσίας του: εγώ είμαι ο αρχηγός.

Διαβάστε το στο in.gr

Κασσελάκης στην εκδήλωση για την Κεντροαριστερά: «Έχω εδώ τον εκπρόσωπό μου τον Διονύση» (Photos)

Λίγο πριν τις 20:00 και αφού είχαν ολοκληρωθεί οι ομιλίες των Διονύση Τεμπονέρα από τον ΣΥΡΙΖΑ, Μανώλη Χριστοδουλάκη από το ΠΑΣΟΚ και Έφη Αχτσιόγλου από τη Νέα Αριστερά ο Στέφανος Κασσελάκης αποχώρησε από την εκδήλωση για την Κεντροαριστέρα. 

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Η στιγμή που ο Στέφανος Κασσελάκης μπήκε στην εκδήλωση για την Κεντροαριστερά με Τεμπονέρα Χριστοδουλάκη Αχτσιόγλου

Στην εκδήλωση της εφημερίδας των Συντακτών στο θέατρο Άλφα έδωσε το παρών, ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Στέφανος Κασσελάκης. Στη εκδήλωση «Απέναντι στην κυριαρχία Μητσοτάκη ποιος;» συμμετείχαν ο Διονύσης Τεμπονέρας, μέλος της ΠΓ του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ, ο Μανώλης Χριστοδουλάκης βουλευτής του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ και η Έφη Αχτσιόγλου, βουλεύτρια της Νέας Αριστεράς. Την συζήτηση συντόνισε ο δημοσιογράφος της Εφημερίδας […] Η στιγμή που ο Στέφανος Κασσελάκης μπήκε στην εκδήλωση για την Κεντροαριστερά με Τεμπονέρα Χριστοδουλάκη Αχτσιόγλου - olympia

Διαβάστε το στο olympia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»