Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης: «Μου φαίνεται απαίσιο να μην βγαίνει φωτογραφίες ο καλλιτέχνης με τον κόσμο»

21:00 - 15/02/2024

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» βρέθηκε ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης.Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» βρέθηκε ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης.Μεταξύ άλλων, ο δημοφιλής πρωταγωνιστής μίλησε για την διαχείριση της αναγνωρισιμότητας και την ευρύτερη σχέση που αναπτύσσει ο ηθοποιός με τους θεατές. «Δεν μπορώ τους ανθρώπους που ανεβαίνουν στη σκηνή και «ζητούν» από τους ανθρώπους να έρθουν για να τους δουν. Πόσο δε μάλλον […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ξεσπά ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης: «Μου φαίνεται απαίσιο να μην βγαίνει φωτογραφίες ο καλλιτέχνης με τον κόσμο»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον» της ΕΡΤ ήταν ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης, ο οποίος μίλησε για την διαχείριση της αναγνωρισιμότητας και την ευρύτερη σχέση που αναπτύσσει ο ηθοποιός με τους θεατές και τους θαυμαστές του, αποκαλύπτοντας ένα γεγονός για έναν συνάδελφό του. «Δεν μπορώ τους ανθρώπους που ανεβαίνουν στη σκηνή και “ζητούν” από τους ανθρώπους […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ξεσπά ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης: «Μου φαίνεται απαίσιο να μην βγαίνει φωτογραφίες ο καλλιτέχνης με τον κόσμο»

Ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης βρέθηκε καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν σε είδον» με αφορμή τα θεατρικά του νέα, το πρωινό της […] The post Ξεσπά ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης: «Μου φαίνεται απαίσιο να μην βγαίνει φωτογραφίες ο καλλιτέχνης με τον κόσμο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»