Δήμητρα Ματσούκα για τον γάμο με τον Πέτρο Κόκκαλη: «Δεν περίμενα ποτέ να συναντήσω τον άνθρωπο με τον οποίο θα θέλω να περάσω όλη μου τη ζωή»

16:09 - 17/02/2024

Η Δήμητρα Ματσούκα που τη φετινή τηλεοπτική σεζόν πρωταγωνιστεί στη σειρά «Ψυχοκόρες» αλλά και τη θεατρική To άρθρο Δήμητρα Ματσούκα για τον γάμο με τον Πέτρο Κόκκαλη: «Δεν περίμενα ποτέ να συναντήσω τον άνθρωπο με τον οποίο θα θέλω να περάσω όλη μου τη ζωή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Ματσούκα: “Δεν περίμενα να συναντήσω τον άνθρωπο που θα ήθελα να περάσω την υπόλοιπη ζωή μου”

Η Δήμητρα Ματσούκα είναι μια αγαπημένη και διακεκριμένη Ελληνίδα ηθοποιός, που έχει κατακτήσει τις καρδιές του κοινού με το ταλέντο και την εκφραστικότητά της στον κινηματογράφο, την τηλεόραση και το θέατρο. Γεννημένη και μεγαλωμένη στην Ελλάδα, η Δήμητρα Ματσούκα έχει διαπρέψει σε πολλές ταινίες, τηλεοπτικές σειρές και θεατρικές παραστάσεις, κερδίζοντας την εκτίμηση και τον θαυμασμό […] The post Δήμητρα Ματσούκα: “Δεν περίμενα να συναντήσω τον άνθρωπο που θα ήθελα να περάσω την υπόλοιπη ζωή μου” appeared first on Koolnews.gr.

Διαβάστε το στο koolnews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»