Ο Γιώργος Λιάγκας και το απίθανο «καρφί» για την Κατερίνα Καινούργιου: «Έχω βγάλει τα… τέτοια»

13:00 - 21/02/2024

Μια τοποθέτηση προς πάσα κατεύθυνση έκανε ο Γιώργος Λιάγκας το πρωί της Τετάρτης στην εκπομπή του. Ωστόσο, η αναφορά του […] The post Ο Γιώργος Λιάγκας και το απίθανο «καρφί» για την Κατερίνα Καινούργιου: «Έχω βγάλει τα… τέτοια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Λιάγκας – Βαγγέλης Περρής: Το on air υπονοούμενο για την Κατερίνα Καινούργιου

Μετά τη χθεσινή αναφορά της Κατερίνας Καινούργιου για το γεγονός ότι έχει βγάλει τα «γεμίσματα» από το πρόσωπό της, ο Γιώργος Λιάγκας και ο Βαγγέλης Περρής άφησαν ένα υπονοούμενο… με χιούμορ στο Πρωινό, στη στήλη των τηλεοπτικών νέων. Μετά τη χθεσινή αναφορά της Κατερίνας Καινούργιου για το γεγονός ότι έχει βγάλει τα «γεμίσματα» από το πρόσωπό της, ο Γιώργος Λιάγκας και ο Βαγγέλης Περρής άφησαν ένα υπονοούμενο… με χιούμορ στο Πρωινό, στη στήλη των τηλεοπτικών νέων. Όλα ξεκίνησαν όταν ο Γιώργος Λιάγκας θέλησε να κάνει μία τοποθέτηση για τη συζήτηση που γίνεται στην […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»