Με στικάκι ίντερνετ δούλευε ο 45χρονος παλαιοχριστιανός μέσα από τα λαγούμια!

13:46 - 21/02/2024

Αδιανόητες λεπτομέρειες έρχονται στο φως σχετικά με την οικογένεια στην Κορινθία, οι οποίοι αυτοαποκαλούνται «παλαιοχριστιανοί». Μέχρι τώρα τα τρία ανήλικα παιδιά μαζί με τη μητέρα συνεχίζουν να αγνοούνται, ενώ μεγάλο ενδιαφέρον παρουσιάζει η επαγγελματική πορεία του 45χρονου πατέρα, ο οποίος σήμερα βρίσκεται ενώπιον της δικαιοσύνης, ενώ ήδη υπάρχει εισαγγελική εντολή να ληφθεί δείγμα DNA, προκειμένου […]

Διαβάστε Περισσότερα στο irafina.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ορεινή Κορνιθία: Αφέθηκε ελεύθερος ο 45χρονος "παλαιοχριστιανός" μέχρι τη δίκη

"Έχω βγει με αναπηρία, έχω χαρτί από τα ΚΕΠΑ και με 15 χρόνια στο Δημόσιο θα έπρεπε να έχω βγει στη σύνταξη", δήλώσε ο 45χρονος "παλαιοχριστιανός"

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

«Έχω αναπηρία, χάρη τους κάνω που δουλεύω» – Προκλητικός ο «παλαιοχριστιανός» για την τηλεργασία από το λαγούμι

Προκλητικό εμφανίζεται στα όσα λέει ο 47χρονος «παλαιοχριστιανός», ο οποίος όπως έγινε γνωστό σήμερα (21/02) προσκόμισε στο δικαστήριο έγγραφο που πιστοποιεί αναπηρία σε ποσοστό 67%, το οποίο όμως είχε λήξει ενώ ζήτησε και ψυχιατρική γνωμάτευση.Προκλητικό εμφανίζεται στα όσα λέει ο 47χρονος «παλαιοχριστιανός», ο οποίος όπως έγινε γνωστό σήμερα (21/02) προσκόμισε στο δικαστήριο έγγραφο που πιστοποιεί αναπηρία σε ποσοστό 67%, το οποίο όμως είχε λήξει ενώ ζήτησε και ψυχιατρική γνωμάτευση.«Παίρνω σύνταξη και χάρη τους κάνω που δουλεύω ακόμα. Ο ανάπηρος όταν έχει 15 χρόνια εργασίας μπορεί να πάρει σύνταξη», ανέφερε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Mε στικάκι και λάπτοπ στο… λαγούμι «δούλευε» ο παλαιοχριστιανός της Κορίνθου

Φέρεται να τέθηκε σε αργία, αφού βέβαια ήταν άφαντος επί χρόνια από την υπηρεσία του, ευρισκόμενος σε... τηλεργασία. Ο 45χρονος πατέρας αφέθηκε ελεύθερος μετά την απολογία του στον εισαγγελέα, με τη δίκη του να ορίζεται για τις  4 Μαρτίου The post Mε στικάκι και λάπτοπ στο… λαγούμι «δούλευε» ο παλαιοχριστιανός της Κορίνθου appeared first on Protagon.gr.

Διαβάστε το στο protagon.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ irafina.gr

Κλείνει το κέντρο της Αθήνας τη Μ. Τετάρτη λόγω Πρωτομαγιάς – Πορεία παρότι μεταφέρεται η αργία

Το μήνυμα που εμφανίζεται στα κινητά χιλιάδων οδηγών – Γιατί δεν πρέπει να το πατήσεις

Ποιοι θα παίρνουν εκκαθαριστικό χωρίς να κάνουν φορολογική δήλωση

Απίθανο περιστατικό: Αλιγάτορας «σταμάτησε» πτήσεις!

Αφηνιασμένα άλογα του Βασιλικού Ιππικού προκάλεσα πανικό! (βίντεο)

ΙΣΑ: Ζητά την άμεση θεσμοθέτηση της δυνατότητα ιδιωτών γιατρών να ασκούν έργο στο ΕΣΥ