Ελεύθερος μέχρι τη δίκη ο «παλαιοχριστιανός» της Κορινθίας

15:37 - 21/02/2024

Ελεύθερος μέχρι τη δίκη αφέθηκε ο 45χρονος πατέρας της οικογένειας των «παλαιοχριστιανών» που ζει υπό πρωτόγονες, άθλιες συνθήκες στα λαγούμια, στην ορεινή Κορινθία, όπως αναφέρει το korinthostv.gr.Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο Cnn.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεύθερος μέχρι τη δίκη ο 45χρονος παλαιοχριστιανός - «Είμαι ανάπηρος, χάρη τους κάνω που δουλεύω»

Ελεύθερος μέχρι τη δίκη, που ορίστηκε για τις 4 Μαρτίου, αφέθηκε ο 45χρονος πατέρας της οικογένειας των «παλαιοχριστιανών» που ζει υπό πρωτόγονες, άθλιες συνθήκες στα λαγούμια, στην ορεινή Κορινθία και κατηγορείται για απείθεια και παράβαση του νό

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Ελεύθερος μέχρι τη δίκη αφέθηκε ο Παλαιοχριστιανός της Κορινθίας – «Χάρη τους κάνω που δουλεύω ακόμη»

Ελεύθερος μέχρι τη δίκη αφέθηκε ο 45χρονος Παλαιοχριστιανός της οικογένειας που ζούσε σε λαγούμι στην Ορεινή Κορινθία. «Είμαι ανάπηρος και θα έπρεπε να πάρω σύνταξη έχοντας δουλέψει 15 χρόνια στο Δημόσιο. Χάρη τους κάνω που δουλεύω ακόμη», ανέφερε εξερχόμενος ο 45χρονος. Τι λέει η πεθερά του 45ρονου Η πεθερά του 45χρονου μίλησε στον Alpha. Μεταξύ άλλων είπε: «Μέσα στους τρεις μήνες της γνωριμίας τους η κόρη μου έμενει έγκυος. Απόλυτος, ισχυρογνώμων αχάριστος, ήθελε να απομονώσει την κόρη μου. Εφυγε εν μία νυκτί, τα ήθελαν όλα δικά τους. Το μόνο που ήξερα ήταν ότι ήταν παλαιοημερολογίτης, έτσι έγινε και ο γάμος και είχαμε πάει. Μου είχε πει ότι τον παράτησε η προηγούμενη γυναίκα του και τα

Διαβάστε το στο tilegrafimanews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Cnn.gr

Παπαδημητρίου και Βελισσάριος στην τελετή παράδοσης της ολυμπιακής φλόγας στο Καλλιμάρμαρο

e-ΕΦΚΑ, ΔΥΠΑ: Συντάξεις και επιδόματα μέχρι αύριο, Παρασκευή, 26 Απριλίου

Πάσχα: Αντίστροφη μέτρηση για τα σχολεία - Αύριο το τελευταίο κουδούνι

Mε λαμπάδες και ηλεκτρονικά παιχνίδια το «Καλάθι των Νονών»

Συμφωνία για μεταναστευτικό: Οργή Ράμα κατά RAI μετά από αποκαλύψεις για διεφθαρμένο συνεργάτη του

Σε ισχύ το «καλάθι του Πάσχα» - Αρνί, κατσίκι και τσουρέκια στις νέες κατηγορίες τροφίμων