Μαργαρίτης: «Δεν ξέρω αν έχω χάσει ένα σπίτι στον τζόγο, μπορεί να είναι και πολυκατοικία»

23:58 - 24/02/2024

Ο αγαπημένος τραγουδιστής, Γιώργος Μαργαρίτης, βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Καλύτερα Αργά» και μίλησε για τον εθισμό του στον τζόγο. «Ο τζόγος δεν είναι κάτι τόσο σοβαρό, αλλά αφήνεις κάποια πράγματα πίσω. Ο τζόγος με έκανε ασυνεπή στα ραντεβού μου. Υπάρχουν άνθρωποι που τους έχω στήσει τέσσερα χρόνια». Ο αγαπημένος τραγουδιστής, Γιώργος Μαργαρίτης, βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Καλύτερα Αργά» και μίλησε για τον […] The post Μαργαρίτης: «Δεν ξέρω αν έχω χάσει ένα σπίτι στον τζόγο, μπορεί να είναι και πολυκατοικία» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ empisteutiko.gr

Σοκ με τη σκόνη που κάλυψε τη χώρα, πότε υποχωρεί το φαινόμενο -Η πρόβλεψη καιρού

Σαν Σήμερα Τετάρτη 24/04

Αφρικανική σκόνη: Σοκαριστικές εικόνες και βίντεο από τον ουρανό της Αττικής

Η Κίνα κατέστρεψε στοιχεία για την προέλευση του κορονοϊού και εμπόδισε τις έρευνες

Έδωσε.. ρέστα: Κομμωτής από το Ηράκλειο σχεδίασε τον Μυστικό Δείπνο σε μούσι ενόψει Πάσχα & “ρίχνει” το διαδίκτυο

Δολοφονία Λυγγερίδη: «Τους γ… – Σκοτώσαμε μπάτσο» – Ανατριχιαστικές συνομιλίες μεταξύ των χούλιγκαν λίγα λεπτά μετά την επίθεση