Η απάντηση του Παύλου Χρηστίδη: Η στοχοποίηση της οικογένειας μου, ξεπερνά κατά πολύ τα ανεκτά όρια της πολιτικής αντιπαράθεσης

22:28 - 26/02/2024

Ως άνθρωπος, πρώτα και πάνω από όλα, έχω μάθει στη ζωή μου, να σέβομαι κάθε άποψη, όσο αντίθετη και αν είναι με αυτά που εγώ υποστηρίζω και για τα οποία πάντα μάχομαι και πολιτεύτομαι είτε εντός, είτε εκτός Κοινοβουλίου. Η πρωτοφανής, όμως, στοχοποίηση της οικογένειας μου, συνοδεία μάλιστα φωτογραφίας απο το μαιευτήριο, είναι ένα όριο […] Η απάντηση του Παύλου Χρηστίδη: Η στοχοποίηση της οικογένειας μου, ξεπερνά κατά πολύ τα ανεκτά όρια της πολιτικής αντιπαράθεσης - olympia

Διαβάστε Περισσότερα στο olympia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ olympia.gr

Δικαίωση Νικόλα Φαραντούρη! Τρόμος στο Μαξίμου! Ο Μητσοτάκης αλλάζει νόμο για να γλιτώσει από την Ευρωπαία Εισαγγελέα!

Σάλος με την απάντηση του Γιάννη Καλλιανου στον Αδωνι Γεωργιαδη: Δεν φταις εσύ αγαπητέ μου φίλε

Η Nestlé αναγκάστηκε να καταστρέψει δύο εκατομμύρια μπουκάλια Perrier μετά από βακτηριακή μόλυνση

Αυτός είναι ο κίνδυνος που διατρέχουμε αν πέσει ο Μητσοτάκης

Τα χαστούκια στην κυβερνηση Μητσοτακη απο το state department

Πρόεδρος Αζερμπαϊτζάν: Δεν θα καθίσουμε άπραγοι στον εξοπλισμό της Αρμενίας από ξένες χώρες