Μάγκυ Χαραλαμπίδου: «Το δυνατό μου σημείο είναι οι γάμπες μου και τα δάχτυλα των ποδιών μου»

09:00 - 28/02/2024

Για το χρόνο που περνάει, αλλά και για το «δυνατό» σημείο του σώματός της απάντησε η Μάγκυ Χαραλαμπίδου, σε δηλώσεις […] The post Μάγκυ Χαραλαμπίδου: «Το δυνατό μου σημείο είναι οι γάμπες μου και τα δάχτυλα των ποδιών μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάγκυ Χαραλαμπίδου: «Το δυνατό μου σημείο είναι οι γάμπες μου και τα δάχτυλα των ποδιών μου»

Τη Μάγκυ Χαραλαμπίδου πέτυχαν οι ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών σε βραδινή της έξοδο, την Τρίτη 27 Φεβρουαρίου. Η γνωστή dj και ραδιοφωνική παραγωγός μίλησε για τον χρόνο που περνάει, αλλά και για το «δυνατό» σημείο του σώματός της. Μεταξύ άλλων τόνισε πως αγαπάει τον χρόνο που περνάει και πως έχει δεχτεί ότι μεγαλώνει. «Χαίρομαι που […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μάγκυ : «Το δυνατό μου σημείο είναι οι γάμπες μου και τα δάχτυλα των ποδιών μου»

Για το χρόνο που περνάει, αλλά και για το «δυνατό» σημείο του σώματός της απάντησε η Μάγκυ Χαραλαμπίδου, σε δηλώσεις που έκανε στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών.Για το χρόνο που περνάει, αλλά και για το «δυνατό» σημείο του σώματός της απάντησε η Μάγκυ Χαραλαμπίδου, σε δηλώσεις που έκανε στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών.Η γνωστή dj και ραδιοφωνική παραγωγός τόνισε, μεταξύ άλλων, πως αγαπάει το χρόνο που περνάει και πως έχει δεχτεί ότι μεγαλώνει. «Χαίρομαι που εκπέμπω ότι μεγαλώνω όμορφα. Δεν θα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»