Τέμπη: «Πώς θα το μάθει η οικογένειά μου, σερνόμουν για να μην πεθάνω» - Συγκλονίζει η Ντίνα

09:09 - 28/02/2024

«Δεν πρέπει να πεθάνω»

Διαβάστε Περισσότερα στο e-daily.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τέμπη: «Πώς θα το μάθει η οικογένειά μου, σεpνόμουν για να μην πeθάνω» – Καθηλώνει η Ντίνα (βίντεο)

Η Ντίνα Μαγδαλιανίδη περιέγραψε με ανατριχιαστικές λεπτομέρειες στην Ανθή Βούλγαρη την στιγμή της σύγκρουσης στα Τέμπη Ήταν ένας χρόνος πριν, Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου, όπου μια σφοδρή σύγκρουση δυο αμαξοστοιχιών στα Τέμπη στοίχησε τη ζωή σε 57 ανθρώπους. Η Ανθή Βούλγαρη και η κάμερα του «MEGA» βρέθηκε στο σημείο μηδέν με το ντοκιμαντέρ #ΜΑΜΑΕΡΧΟΜΑΙ και μίλησε [...] Το άρθρο Τέμπη: «Πώς θα το μάθει η οικογένειά μου, σεpνόμουν για να μην πeθάνω» – Καθηλώνει η Ντίνα (βίντεο) εμφανίστηκε πρώτα στο NewSide.

Διαβάστε το στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ e-daily.gr

Πιο πιθανό να δούμε τον Κωνσταντίνο Ρήγο να χορεύει progressive house ή τσιφτετέλι;

Σχεδίασε το επόμενο βήμα στην επαγγελματική σου καριέρα με το Live a Legacy από τη Mastercard και το Women on Top

«Σαχάρα» η Καλαμάτα από την αφρικανική σκόνη - Νεαρός βγήκε με κελεμπία στο δρόμο

Η Rakuten Viber Αποκτά Πιστοποίηση SOC 2 Τύπου 2

Φαίη Σκορδά - Μάρτζυ Λαζάρου: Αρπάχτηκαν στον αέρα του ΣΚΑΪ: «Είναι ακραίο να λες αυτό το πράγμα»

Απεργία την 1η Μαΐου - Τι δε θα λειτουργήσει