Βασίλης Μπισμπίκης: Στο συλλαλητήριο για το δυστύχημα στα Τέμπη – Φωτογραφίες

16:09 - 28/02/2024

Ένας χρόνος συμπληρώνεται σήμερα 28/2 από το τραγικό δυστύχημσ των Τεμπών, το οποί στοίχισε τη ζωή To άρθρο Βασίλης Μπισμπίκης: Στο συλλαλητήριο για το δυστύχημα στα Τέμπη – Φωτογραφίες δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπράβο του: Δίπλα στους συγγενείς ο Βασίλης Μπισμπίκης στο συλλαλητήριο για το δυστύχημα στα Τέμπη

Ο Βασίλης Μπισμπίκης έδωσε το “παρών” στο συλλαλητήριο που πραγματοποιήθηκε, σήμερα, Τετάρτη, στην Αθήνα, για τον ένα χρόνο από την τραγωδία στα Τέμπη. Ειδικότερα, το κέντρο της Αθήνας ήταν απροσπέλαστο, αφού από νωρίς, πλήθος κόσμους έσπευσε στο συλλαλητήριο, εκ των οποίων και ο ηθοποιός, ζητώντας δικαίωση για της 57 ψυχές που χάθηκαν άδικα. Το “παρών” [...] Το άρθρο Μπράβο του: Δίπλα στους συγγενείς ο Βασίλης Μπισμπίκης στο συλλαλητήριο για το δυστύχημα στα Τέμπη εμφανίστηκε πρώτα στο NewSide.

Διαβάστε το στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»