Σταμάτης Γαρδέλης: «Δεν έφερα καμία αντίσταση, ήρθε η αστυνομία και μου στραμπούληξε το χέρι»

18:00 - 28/02/2024

Ο Σταμάτης Γαρδέλης μίλησε στον δημοσιογράφο Ιάσονα Τσόλη και την εκπομπή T-live, αμέσως μετά την εμπλοκή του με τη δικαιοσύνη. […] The post Σταμάτης Γαρδέλης: «Δεν έφερα καμία αντίσταση, ήρθε η αστυνομία και μου στραμπούληξε το χέρι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σταμάτης Γαρδέλης: Ήρθε η αστυνομία και μου στραμπούληξε το χέρι – Δεν έφερα καμία αντίσταση

Ο Σταμάτης Γαρδέλης παραχώρησε δηλώσεις σχετικά με την πρόσφατη εμπειρία του με τη δικαιοσύνη, υποστηρίζοντας ότι οι αστυνομικοί στραμπούληξαν το χέρι του, χωρίς να αντιμετωπίσει καμία αντίσταση από μέρους του. Μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής T-live, αμέσως μετά την εμπλοκή του με τη δικαιοσύνη, δήλωσε «πρώτη φορά στο κρατητήριο και με κλείδωσαν μέσα. Δεν με […] Το άρθρο Σταμάτης Γαρδέλης: Ήρθε η αστυνομία και μου στραμπούληξε το χέρι – Δεν έφερα καμία αντίσταση εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»