Γιώργος Καράμπελας: «Δεχόμουν εκφοβισμό μέσα στην οικογένεια για τον χορό»

14:00 - 29/02/2024

Ο Γιώργος Καράμπελας βρέθηκε καλεσμένος στην Super Κατερίνα και μίλησε για το bullying που δέχτηκε σε μικρή ηλικία, ακόμα και […] The post Γιώργος Καράμπελας: «Δεχόμουν εκφοβισμό μέσα στην οικογένεια για τον χορό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Καράμπελας: Δεχόμουν εκφοβισμό μέσα στην οικογένεια επειδή έκανα χορό

“Σκεφτείτε ότι είμαι ένας άνθρωπος, ο οποίος τα πέτρινα χρόνια έκανα χορό” ανέφερε ο Γιώργος Καράμπελας. Ο Γιώργος Καράμπελας φιλοξενήθηκε στην Super Κατερίνα και μίλησε για τον εκφοβισμό που δέχτηκε από την οικογένειά του λόγω της επιλογής του να μάθει χορό.  “Όχι μόνο λόγω χρωμάτων αλλά για πολύ πιο σοβαρά πράγματα εντός εισαγωγικών. Σκεφτείτε ότι ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Καράμπελας: Δεχόμουν εκφοβισμό μέσα στην οικογένεια επειδή έκανα χορό δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιώργος Καράμπελας: Ακόμα και μέσα στην οικογένεια δεχόμουν εκφοβισμό για τον χορό

Ο Γιώργος Καράμπελας πήρε συναινετικό διαζύγιο από το «Cash or Trash» του Star Channel και το πρωί της Πέμπτης (29/02) φιλοξενήθηκε στο πλατό της εκπομπής «Super Κατερίνα» του Alpha και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο bullying που δέχθηκε στα παιδικά του χρόνια λόγω της αγάπης του για το χορό. «Όχι μόνο λόγω χρωμάτων αλλά για πολύ πιο σοβαρά πράγματα εντός εισαγωγικών. Σκεφτείτε ότι είμαι ένας άνθρωπος, ο οποίος τα πέτρινα χρόνια έκανα χορό. Ακόμα και μέσα στην οικογένεια δεχόμουν εκφοβισμό για τον χορό. Ο πρώτος χορός που έκανα κι άρχισα να βγάζω την καλλιτεχνική μου φυσιογνωμία ήταν στο λύκειο Ελληνίδων ελληνικούς παραδοσιακούς χορούς κι αυτό ακόμα και τότε θεωρούνταν μεγάλο μη. Εγώ έτσι κι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»