Τέμπη: «Λύγισε» η μητέρα της Κλαούντια στον αέρα – «Κάθε μέρα πηγαίνω και φιλάω το χώμα σαν να ήταν το παιδί μου»

09:00 - 01/03/2024

Τη μητέρα της 21χρονης Κλαούντια Λάτα, που ήταν μεταξύ των 57 θυμάτων στο σιδηροδρομικό δυστύχημα στα Τέμπη, φιλοξένησαν στο «Καλημέρα […] The post Τέμπη: «Λύγισε» η μητέρα της Κλαούντια στον αέρα – «Κάθε μέρα πηγαίνω και φιλάω το χώμα σαν να ήταν το παιδί μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ραγίζει καρδιές η μητέρα της 21χρονης Κλαούντια που σκοτώθηκε στα Τέμπη – «Κάθε μέρα πηγαίνω και φιλάω το χώμα σαν να ήταν το παιδί μου»

«Επί 12 λεπτά τα παιδιά πήγαιναν προς τον θάνατο με 165 χιλιόμετρα την ώρα, πήγαιναν προς την κόλαση»

Διαβάστε το στο news.gr

Τέμπη: «Κάθε μέρα πηγαίνω και φιλάω το χώμα σαν να ήταν το παιδί μου»

«Η κόρη μου κάηκε στους 1.400 βαθμούς. Αν δεν είχε γίνει η έκρηξη, κάποια από τα παιδιά μπορεί και να είχαν σωθεί» - Τα συγκλονιστικά λόγια της Άλμα Λάττα

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γη της Ελιάς: Η Χάιδω πηγαίνει σε ένα μοναστήρι και ζητάει κλαίγοντας από την Ηγουμένη να τη φιλοξενήσουν εκεί

J2US: Συμφώνησαν κοινό με κριτική επιτροπή και επήλθε η διπλή αποχώρηση

Αναστάσιος Ράμμος: «Δέχομαι φλερτ από γυναίκες και από άντρες γενικά, όχι μόνο στα social media»

Δημήτρης Σταρόβας: «Το lockdown για μένα ήταν μια καταστροφή ολική»

«Έσπασε» ο Αντώνης Ρέμος πλάι στον Μίμη Πλέσσα στο Σπίτι με το MEGA: «Έκλαψαν και οι δύο, φοβερή στιγμή»

Τάσος Λέκκας: «Πέρσι κάναμε δέκα εισιτήρια σε κάθε παράσταση και φέτος είμαστε sold out»