Επίθεση με μαχαίρι στην Ερμού: Στη φυλακή ο Ιρακινός που μαχαίρωσε την 22χρονη

15:58 - 05/03/2024

Ο 32χρονος άνδρας ιρακινής καταγωγής που μαχαίρωσε μια 22χρονη κοπέλα στην οδό Ερμού την περασμένη Παρασκευή οδηγήθηκε στη φυλακή μετά την απολογία του στο δικαστήριο της πρώην σχολής Ευελπίδων. Κατά την τρίωρη απολογία του, ο κατηγορούμενος, ο οποίος συνελήφθη αμέσως μετά την επίθεση, υποστήριξε πως τραυμάτισε με μαχαίρι την άτυχη κοπέλα επειδή θεώρησε πως είναι […] The post Επίθεση με μαχαίρι στην Ερμού: Στη φυλακή ο Ιρακινός που μαχαίρωσε την 22χρονη appeared first on Koolnews.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο koolnews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τι είπε στην απολογία του ο Ιρακινός που μαχαίρωσε την 22χρονη Νικολέτα στην Ερμού

Ο δράστης ο οποίος κατηγορείται για απόπειρα ανθρωποκτονίας, υποστήριξε πως για όλα φταίει ο…. αδερφός του. Όπως ισχυρίστηκε, «ο αδερφός μου έχει βάλει ανθρώπους να με σκοτώσουν». Μάλιστα κατά την ανάκριση ανέφερε ότι «όταν ήμουν στο camp είχε βάλει κάποιον να μου ρίξει δηλητήριο στο φαγητό». Ο κατηγορούμενος στην απολογία του εμφανίστηκε με άλλο αφήγημα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ koolnews.gr

Τρεις ελληνικές παραλίες στις λίστα για να πας τον Μάιο

Θρήνος για τη Βίκυ Καγιά: Πέθανε ο πατέρας της. Το Post αποχαιρετισμού

Κάρις Ζέτα Ντάγκλας: 21 χρονών και εκθαμβωτική στο iconic φόρεμα της μητέρας της!

Η Σάρλοτ ΜακΚίνι έχει κέφια και το αποδεικνύει με selfie στον καθρέφτη

Υγεία: 5 τροφές που μειώνουν την κορτιζόλη, την ορμονη του άγχους, το λόγο που δε μπορείτε να χάσετε βάρος

Μαλλιά: Η νέα hair care ρουτίνα για μακριά μαλλιά σε χρόνο ρεκόρ!