Λάρισα: Τι υποστηρίζει ο γιατρός που κατηγορείται για ασέλγεια στην κόρη του

13:00 - 09/03/2024

Η καταγγελία έγινε στο «Χαμόγελο του Παιδιού» από πολίτη που έκρινε ύποπτη τη συμπεριφορά του πατέρα

Διαβάστε Περισσότερα στο tovima
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Δεν θα πείραζα ποτέ την κόρη μου» – Νέες δηλώσεις από τον γιατρό που κατηγορείται για ασέλγεια

«Αρνούμαι κατηγορηματικά τις κατηγορίες που μου αποδίδονται» λέει ο 47χρονος

Διαβάστε το στο news.gr

Λάρισα: «Δεν κακοποίησα το παιδί μου» ισχυρίζεται ο γιατρός που κατηγορείται για ασέλγεια

Συναγερμός έχει σημάνει στη Λάρισα, καθώς αστυνομικοί συνέλαβαν 47χρονο γιατρό με την κατηγορία για ασέλγεια εις βάρος της 3,5 ετών κόρης του. Η έρευνα, σύμφωνα με αστυνομικές πηγές, ξεκίνησε έπειτα από τηλεφωνική ενημέρωση από το «Χαμόγελο του Παιδιού», με τον κατηγορούμενο να εντοπίζεται και να συλλαμβάνεται μέσα στο σπίτι του στη Λάρισα για ασέλγεια σε ανήλικο. Ο κατηγορούμενος γιατρός αρνείται τις κατηγορίες και μιλά αποκλειστικά στο «Ακόμα Δεν Είδες Τίποτα». «Αναφορικά με το περιστατικό το οποίο κατηγορούμαι, έχω να απαντήσω πως ουδέποτε κακοποίησα το τέκνο μου, καθώς το υπεραγαπώ. Δυστυχώς, το μεγάλο λάθος μου ήταν το γεγονός πως έδωσα την επιμέλεια στη μητέρα διότι θεωρούσα πως

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tovima

Γιάννα Αγγελοπούλου: Κατόρθωμα ολόκληρης της χώρας οι Ολυμπιακοί Αγώνες του 2004

Άρης – Ολυμπιακός 1-1: Έχασαν έδαφος οι ερυθρόλευκοι που έχουν δικαιολογημένα παράπονα από τη διαιτησία

Μητσοτάκης για ΑΙΓΙΣ: «Προετοιμασμένοι για το φετινό καλοκαίρι»

Κικίλιας: «Δύσκολη η φετινή αντιπυρική περίοδος, θα δώσουμε μάχη το καλοκαίρι»

Πειραιάς: Ηλικιωμένη έπεσε στη θάλασσα

Ιορδανία: Οι βουλευτικές εκλογές θα διεξαχθούν στις 10 Σεπτεμβρίου