Ελισάβετ Κωνσταντινίδου για Άννα Βίσση: «Θα ήθελα να ήμουν άντρας για να την πήγαινα στα ουράνια»

14:09 - 14/03/2024

Viral έγινε πριν λίγες ημέρες η Ελισάβετ Κωνσταντινίδου με τον έξαλλο χορό της όταν βρέθηκε στο To άρθρο Ελισάβετ Κωνσταντινίδου για Άννα Βίσση: «Θα ήθελα να ήμουν άντρας για να την πήγαινα στα ουράνια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελισάβετ Κωνσταντινίδου για Άννα Βίσση: «Τα έχουμε, βγάλτε το είδηση»

Η Ελισάβετ Κωνσταντινίδου πρόσφατα διασκέδασε στο νυχτερινό κέντρο όπου εμφανίζεται η Άννα Βίσση και απαθανατίστηκε από θαμώνες του μαγαζιού να χορεύει και να στέλνει τα φιλιά της στην τραγουδίστρια. Τα βίντεο έγιναν viral καθώς είναι από τα σπάνια στιγμιότυπα που έχουμε δει την ηθοποιό σε βραδινή έξοδο. Η Ελισάβετ Κωνσταντινίδου το πρωί της Πέμπτης βρέθηκε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ελισάβετ Κωνσταντινίδου για Άννα Βίσση: «Θα ήθελα να ήμουν άντρας και να την πήγαινα στα ουράνια»

«Ο Λάκης Λαζόπουλος είναι πατρικός και φιλικός. Έχουμε μία ωραία παρέα, τα αγαπάω πολύ τα παιδιά», λέει η Ελισάβετ Κωνσταντινίδου για την συνεργασία τους. Στο πλατό της εκπομπής «Πάμε Δανάη» ήταν σήμερα καλεσμένη η Ελισάβετ Κωνσταντινίδου. Η ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, για τον Λάκη Λαζόπουλο και την Άννα Βίσση. «Ο Λάκης Λαζόπουλος είναι πατρικός και φιλικός. […] The post Ελισάβετ Κωνσταντινίδου για Άννα Βίσση: «Θα ήθελα να ήμουν άντρας και να την πήγαινα στα ουράνια» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»