Ντόρα Μπακογιάννη: Η εξομολόγηση για την μάχη με τον καρκίνο - "Ήθελα να το κρύψω από τα παιδιά μου"

08:09 - 15/03/2024

Η Ντόρα Μπακογιάννη χαρακτήρισε την πρώτη της αντίδραση όταν έμαθε για τον καρκίνο ως "γελοία".

Διαβάστε Περισσότερα στο thetoc.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ντόρα Μπακογιάννη: Η εξομολόγηση για τον καρκίνο και ο διάλογος με τον Κουφοντίνα

Η Ντόρα Μπακογιάννη εξομολογήθηκε ότι η πρώτη σκέψη της μετά την διάγνωση με καρκίνο ήταν «τι θα κάνουν τα παιδιά μου» - Ο αποκαλυπτικός διάλογος που είχε με τον Κουφοντίνα στη δίκη της 17Ν

Διαβάστε το στο tovima

Ντόρα Μπακογιάννη για τον καρκίνο: «Η πρώτη μου αντίδραση ήταν να το κρύψω από τα παιδιά μου»

Η βουλευτής της ΝΔ, που διαγνώστηκε πριν από 2,5 χρόνια, μίλησε και για την πορεία της υγείας της. The post Ντόρα Μπακογιάννη για τον καρκίνο: «Η πρώτη μου αντίδραση ήταν να το κρύψω από τα παιδιά μου» appeared first on Iatropedia.

Διαβάστε το στο iatropedia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thetoc.gr

Βασίλισσα Ράνια: Το θεϊκό φλοράλ κεντημένο καφτάνι που συνδύασε με σουέντ γόβες και τσάντα Bottega Veneta

Πεντανόστιμο νηστίσιμο κέικ με σοκολάτα - Εύκολη συνταγή, χωρίς μίξερ

Νικόλαος - Τατιάνα Μπλάτνικ: Η κρυφή ζωή σε διαφορετικά σπίτια, τα "τρίτα" πρόσωπα και το προγαμιαίο συμβόλαιο

Αγιοι Ανάργυροι: Η Κυριακή ξεψύχησε ακριβώς δίπλα το κουβούκλιο του φρουρού - Νέα φωτογραφικά ντοκουμέντα

Αποκαλυπτικός Μπισμπίκης για φωτογραφία με Βανδή: "Άνθρωπος που καθόταν στο ταβερνάκι στα Εξάρχεια την πούλησε 50 ευρώ"

Super League: Παρέλαση τίτλου η ΑΕΚ, 3-0 τον ΠΑΟ - Έχασαν έδαφος Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ