Γιώργος Παπαδόπουλος: «Κατέβηκα από το ταξί, ξάπλωσα στην Κατεχάκη και ήμουν έτοιμος για θάνατο»

21:00 - 15/03/2024

Σε μια αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή προχώρησε ο Γιώργος Παπαδόπουλος δημοσιεύοντας ένα σύντομο απόσπασμα στα social media. Μια αποκάλυψη που […] The post Γιώργος Παπαδόπουλος: «Κατέβηκα από το ταξί, ξάπλωσα στην Κατεχάκη και ήμουν έτοιμος για θάνατο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Παπαδόπουλος για τις κρίσεις πανικού: «Κατέβηκα από το ταξί, ξάπλωσα στον δρόμο και ήμουν έτοιμος για… φιλάκια»

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος δημοσίευσε ένα βίντεο στον λογαριασμό του στο Tik Tok και μίλησε πρώτη φορά για τις κρίσεις πανικού που αντιμετώπισε. «Από πολύ μικρός είχα κρίσεις πανικού. Μέχρι και σήμερα. Όχι τόσο έντονες σήμερα, έχω βρει έναν τρόπο και τις διαχειρίζομαι μόνος μου, χωρίς να έχω ζητήσει την βοήθεια ειδικού. Το 2012 είχα την […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιώργος Παπαδόπουλος: Η εξομολόγηση για τις κρίσεις πανικού – «Κατέβηκα από το ταξί, ξάπλωσα στον δρόμο και ήμουν έτοιμος για… φιλάκια»

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος προχώρησε σε μια προσωπική εξομολόγηση μέσα από τον λογαριασμό του στο Tik Tok. To άρθρο Γιώργος Παπαδόπουλος: Η εξομολόγηση για τις κρίσεις πανικού – «Κατέβηκα από το ταξί, ξάπλωσα στον δρόμο και ήμουν έτοιμος για… φιλάκια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»