Μαρία Μπεκατώρου: «Είναι εξωφρενική η τιμή του λαδιού, βάζω άλλο στο φαγητό και ένα πιο καλό για τη σαλάτα μου»

11:00 - 16/03/2024

Μπορεί να λέμε πως συνηθίσουμε να τρώμε υγιεινά, ωστόσο, σε μία εποχή ακρίβειας έχουμε μειώσει την ποσότητα αλλά και την […] The post Μαρία Μπεκατώρου: «Είναι εξωφρενική η τιμή του λαδιού, βάζω άλλο στο φαγητό και ένα πιο καλό για τη σαλάτα μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Μπεκατώρου: «Θεωρώ εξωφρενική την τιμή του λαδιού»

Στο «καυτό» ζήτημας της ακρίβειας και ειδικότερα στην τιμή του λαδιού αναφέρθηκε η γνωστή παρουσιάστρια Μαρία Μπεκατώρου, που ήταν καλεσμένη στο «Όλα για τη ζωή μας Vita». «Έχω μπει στη διαδικασία να κοιτάζω τις τιμές. Θεωρώ εξωφρενική την τιμή του λαδιού. Εγώ άλλο λάδι βάζω στο φαγητό και παίρνω ένα πιο καλό λάδι για τη ... Περισσότερα To άρθρο Μαρία Μπεκατώρου: «Θεωρώ εξωφρενική την τιμή του λαδιού» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαρία Μπεκατώρου: "Θεωρώ εξωφρενική την τιμή του λαδιού, άλλο λάδι βάζω στο φαγητό και ένα πιο καλό στη σαλάτα μου"

Η Μαρία Μπεκατώρου για την υγιεινή διατροφή στην εποχή της ακρίβειας

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Μπεκατώρου: “Είναι εξωφρενική η τιμή του λαδιού, βάζω άλλο στο φαγητό και ένα πιο καλό για τη σαλάτα μου”

Μπορεί να λέμε πως συνηθίσουμε να τρώμε υγιεινά, ωστόσο, σε μία εποχή ακρίβειας έχουμε μειώσει την ποσότητα αλλά και την ποιότητα του φαγητού. Πόσο μάλλον,…

Διαβάστε το στο sinidisi.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»