Σοκάρει βουλευτής της ΝΔ για Τέμπη: Αν ήμουν στη θέση του Καραμανλή θα αυτοκτονούσα!

21:58 - 21/03/2024

Σε μία σοκαριστική δήλωση προέβη ο βουλευτής Επικρατείας της Νέας Δημοκρατίας, Γιώργος Σταμάτης, στον απόηχο της τραγωδίας των Τεμπών και φιλοξενούμενος του Attica TV. Xωρίς δισταγμό, ανέφερε πως αν βρισκόταν στη θέση του Κώστα Αχ. Καραμανλή όταν έλαβε χώρα το δυστύχημα, θα μπορούσε και να  αυτοκτονούσε. Σοκαρισμένοι οι παρουσιαστές της εκπομπής «Χωρίς Μακιγιάζ», του επανέλαβαν την […]Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε Περισσότερα στο eretikos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Σταμάτης «άδειασε» τον Καραμανλή για τα Τέμπη: «Αν ήμουν στη θέση του, θα αυτοκτονούσα»

Δήλωση – «βόμβα» του βουλευτή Επικρατείας της Νέας Δημοκρατίας, Γιώργου Σταμάτη, για το δυστύχημα των Τεμπών και τη στάση του, εάν βρισκόταν…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Σταμάτης για Τέμπη: «Αν ήμουν στη θέση του Καραμανλή θα αυτοκτονούσα, δεν θα το άντεχα»

Ο βουλετής της Νέας Δημοκρατίας, Γιώργος Σταμάτης, «άδειασε» τον Κώστα Καραμανλή για το πολύνεκρο δυστύχημα των Τεμπών, δηλώνοντας μεταξύ άλλων πως εάν ο ίδιος βρισκόταν στη θέση του, «δεν θα…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eretikos.gr

Η Ολυμπιακή φλόγα στη γέφυρα Ρίου – Αντιρρίου

To ηφαίστειο που εκτοξεύει χρυσό αξίας χιλιάδων ευρώ την ημέρα

24 Απριλίου του 1915: Η γενοκτονία των Αρμενίων

ΔΥΠΑ: Στις 27 Απριλίου η «Ημέρα Καριέρας» στη Θεσσαλονίκη

Στέφανος Κασσελάκης: Ποια είναι η καλύτερη συμβουλή που του έδωσε ο Τσίπρας (βίντεο)

Συναρπαστικό! Η τεχνητή νοημοσύνη «διαβάζει» τα μυστήρια του διαστήματος (βίντεο)