Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Δέχθηκα πίεση για να κάνω παιδί και αυτό λειτουργεί αποτρεπτικά»

17:09 - 25/03/2024

Η Αντιγόνη Δρακουλάκη παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και τη δημοσιογράφο Χριστιάνα Κοχλατζή. Η γνωστή To άρθρο Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Δέχθηκα πίεση για να κάνω παιδί και αυτό λειτουργεί αποτρεπτικά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Αντιγόνη Δρακουλάκη εξομολογείται: «Δέχθηκα πίεση για να κάνω παιδί»

Συνέντευξη στην κάμερα του Happy Day παραχώρησε η Αντιγόνη Δρακουλάκη, η οποία μίλησε για τη μητρότητα, την κοινωνική πίεση που δέχονται οι γυναίκες στο να αποκτήσουν παιδί, ενώ περιγράφει την εμπειρία της από τον χώρο της εκπαίδευσης. «Πολύς κόσμος προσπαθεί να υιοθετήσει ένα παιδί και δυσκολεύεται, γιατί οι διαδικασίες είναι χρονοβόρες. Η καμπάνια που κάναμε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»