MasterChef – Έβγαλε τα… άπλυτα του συμπαίκτη του στη φόρα: «Δεν τα έκανα πουτ…α, θα γινόταν χαμός»

23:00 - 25/03/2024

Τις κινήσεις του συμπαίκτη του του Σταμάτη σχολίασε ο Γιάννης στο MasterChef, εξηγώντας τον λόγο που τον εξαίρεσε από την […] The post MasterChef – Έβγαλε τα… άπλυτα του συμπαίκτη του στη φόρα: «Δεν τα έκανα πουτ…α, θα γινόταν χαμός» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

MasterChef: Εβγαλε τα άπλυτα του συμπαίκτη του στη φόρα: «Με νίκησε με συνταγή στο χέρι, θα γινόταν χαμός

Τις κινήσεις του συμπαίκτη του του Σταμάτη σχολίασε ο Γιάννης στο MasterChef, εξηγώντας τον λόγο που τον εξαίρεσε από την αποψινή δοκιμασία και δεν θα μαγειρέψει. Μάλιστα, έριξε τα βέλη εναντίον του, λέγοντας πως παίζει με έτοιμες συνταγές. «Την προηγούμενη φορά έχει παίξει και αυτό. Είχε τετράδιο και μέσα είχε άλλη κόλλα με συνταγές. Και επειδή έχει παίξει ένα ψιλομούφα… Εμένα ο Σταμάτης με νίκησε με συνταγή στο χέρι. Δεν τα έκανα πο@τ@ν@, θα γινόταν χαμός. Το ήξερα. Δεν πειράζει, δεν είπα τίποτα. Τους νοιάζουν να με νικήσουν, αυτό μου προκαλεί υπερηφάνεια» είπε ο Γιάννης στο κιου του.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»