Γιάννης Τσορτέκης για τον ρόλο του στο Maestro: «Ρώτησα τον γιο μου για να το κάνω, έπρεπε να έχω ένα καταφύγιο να κρυφτώ»

00:09 - 27/03/2024

Ο Γιάννης Τσορτέκης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον» την Τρίτη 26/3. Ο γνωστός ηθοποιός To άρθρο Γιάννης Τσορτέκης για τον ρόλο του στο Maestro: «Ρώτησα τον γιο μου για να το κάνω, έπρεπε να έχω ένα καταφύγιο να κρυφτώ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Τσορτέκης για Maestro: «Ρώτησα τον γιο μου για να το κάνω…»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον» ήταν ο Γιάννης Τσορτέκης, τον οποίο γνωρίσαμε μέσα από τη συμμετοχή του στο Maestro. Ο Γιάννης Τσορτέκης μίλησε μεταξύ άλλων για τις αντιδράσεις του κόσμου όταν τον βλέπουν στον δρόμο λόγω του ρόλου του Χαράλαμπου στη σειρά του Mega. «Ρώτησα τον γιο μου για να το κάνω γιατί ήταν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Αλβάρο ντε Μιράντα Νέτο: Ο πρώην σύζυγος της Αθηνάς Ωνάση βάφτισε την κόρη του – Φωτογραφίες

Νόνη Δούνια για Δημήτρη Παπανώτα: «Θεωρώ αυτονόητο να μην επιτρέπουμε τέτοιους χαρακτηρισμούς να υπάρχουν»

Συνταγή για μάφιν με σπανάκι και φέτα

Βανέσα Αδαμοπούλου: «Συγκινούμαι πολύ όταν βλέπω το γιο μου να μεγαλώνει και να γίνεται ανεξάρτητος»

Ζαφείρης Μελάς: Η απάντηση για το φιλί στο στόμα με τον Σταμάτη Γονίδη – «Μην το ξανακάνεις άλλη φορά, βλέπεις τι γίνεται»

Κατερίνα Στανίση: «Έφυγα από το σπίτι μου και πήγα να μείνω με τη μητέρα μου, είναι δύσκολο»