Γιάννης Τσορτέκης για τον ρόλο του στο Maestro: «Ρώτησα τον γιο μου για να το κάνω, έπρεπε να έχω ένα καταφύγιο να κρυφτώ»

00:09 - 27/03/2024

Ο Γιάννης Τσορτέκης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον» την Τρίτη 26/3. Ο γνωστός ηθοποιός To άρθρο Γιάννης Τσορτέκης για τον ρόλο του στο Maestro: «Ρώτησα τον γιο μου για να το κάνω, έπρεπε να έχω ένα καταφύγιο να κρυφτώ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Τσορτέκης για Maestro: «Ρώτησα τον γιο μου για να το κάνω…»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον» ήταν ο Γιάννης Τσορτέκης, τον οποίο γνωρίσαμε μέσα από τη συμμετοχή του στο Maestro. Ο Γιάννης Τσορτέκης μίλησε μεταξύ άλλων για τις αντιδράσεις του κόσμου όταν τον βλέπουν στον δρόμο λόγω του ρόλου του Χαράλαμπου στη σειρά του Mega. «Ρώτησα τον γιο μου για να το κάνω γιατί ήταν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»