Συγκινεί η Ρούλα Κορομηλά με την ανάρτησή της για τον Νίκο Σεργιανόπουλο

11:57 - 23/02/2020

Η Ρούλα Κορομηλά ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια φωτογραφία με τον Νίκο Σεργιανόπουλο και τον Αλέκο Αλεξανδράκη, […] The post Συγκινεί η Ρούλα Κορομηλά με την ανάρτησή της για τον Νίκο Σεργιανόπουλο appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκινεί η Ρούλα Κορομηλά με την ανάρτησή της για τον Νίκο Σεργιανόπουλο (ΦΩΤΟ)

Μια φωτογραφία  με τον Νίκο Σεργιανόπουλο και τον Αλέκο Αλεξανδράκη, με ένα υπέροχο και συγκινητικό μήνυμα ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram η Ρούλα Κορομηλά. «Δυο άνθρωποι που έφυγαν, μα όσα χρόνια και αν περάσουν δεν θα τους ξεχάσω ποτέ. Ο Αλέκος Αλεξανδράκης κ ο Νίκος Σεργιανόπουλος υπήρξαν για εμένα δυο εξαιρετικοί καλεσμένοι που με κέρδισαν με την ευγένεια και την άψογη επαγγελματική συμπεριφορά τους. Στον Αλέκο Αλεξανδράκη έτρεμα από δέος καθώς βρισκόμουνα απέναντι από ένα ιερό τέρας του ελληνικού κινηματογράφου που όμως σε σκλάβωνε με τη σεμνότητα και την καλοσύνη του. Με τον Νίκο Σεργιανοπουλο μια απίστευτη χημεία, από αυτή που με τον άλλον μιλάς και μ

Διαβάστε το στο thestival.gr

Η συγκινητική ανάρτηση της Ρούλας Κορομηλά για τον Νίκο Σεργιανόπουλο

Η Ρούλα Κορομηλά ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια φωτογραφία με τον Νίκο Σεργιανόπουλο και τον Αλέκο Αλεξανδράκη... The post Η συγκινητική ανάρτηση της Ρούλας Κορομηλά για τον Νίκο Σεργιανόπουλο appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση