Κραυγή αγωνίας από το 12χρονο θύμα μαστροπείας στον Κολωνό: «Που είναι η μαμά μου; Γιατί τη μαμά μου; Γιατί με αφήσατε μόνη μου;»

13:37 - 27/03/2024

Ένα 12χρονο παιδί που έζησε τον εφιάλτη – η αποκαλούμενη και 12χρονη του Κολωνού – θύμα αδίστακτων μαστροπών έλυσε τη σιωπή της ενώ αναμένεται η απόφαση του δικαστηρίου την Παρασκευή 29 Μαρτίου.  Τα όσα είπε το, 13 χρονών σήμερα, παιδί σε εκδήλωση που διοργάνωσε η Επιτροπή Αλληλεγγύης προς το παιδί και την οικογένεια του, το απόγευμα της Τρίτης, σε αμφιθέατρο της Νομικής Σχολής του ΕΚΠΑ δημοσιοποίησε με ανάρτησή της στα social media η δημοσιογράφος Δανάκη Κισκήρα – Μπαρτζώκα. Πρόκειται για μια κραυγή ενός παιδιού που δεν μιλά για τους κακοποιητές του αλλά για τη μαμά του. Και απευθύνεται στο δικαστήριο που καλείται την Παρασκευή να εκδώσει την απόφασή του για την υπόθεση με

Διαβάστε Περισσότερα στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lamianow.gr

«Θρυλικό» break στην Βαρκελώνη

Λαμία : “Που πήγαν 16.5 εκατομμύρια ευρώ;” – διαχειριστικό έλεγχο για την προηγούμενη δημοτική αρχή ανακοίνωσε ο Πανουργιάς Παπαϊωάννου (Βίντεο)

Βασίλης Γραμμένος για την επίθεση στη Βουλή: «Δεν πρόλαβα να αντιδράσω ούτε να μιλήσω»

Στα ύψη η τιμή των πρώιμων κερασιών από το Φραντζή / Τι λέει ο Πρόεδρος των παραγωγών – BINTEO

Στα ύψη η ενδοοικογενειακή βία στην Εύβοια: Μόνο στη Χαλκίδα σημειώθηκαν 22 περιστατικά – ΒΙΝΤΕΟ

Τσικνής: “Θα έπρεπε να είναι εκτός πινάκων ο Κατσικογιάννης – Μας γυρίζει στα πέτρινα χρόνια η σημερινή διαιτησία”