Κατερίνα Καινούργιου: Απαντά στα σενάρια που θέλουν τον Ανδρέα Μικρούτσικο να έχει απομακρυνθεί από την εκπομπή

14:00 - 27/03/2024

Το πρωί της Τετάρτης η Κατερίνα Καινούργιου απάντησε στα σενάρια που ήθελαν τον Ανδρέα Μικρούτσικο να έχει απομακρυνθεί από την εκπομπή της λόγω έντασης με τους συντελεστές της. Παράλληλα διευκρίνισε ότι θα εμφανίζεται κάποιες φορές την εβδομάδα επειδή θα συμμετέχει σε δύο άλλα project. «Θέλω να είμαι ειλικρινής απέναντί σας όπως πάντα και καμία φορά […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Καινούργιου: «Αυτή είναι η αλήθεια για τον Ανδρέα Μικρούτσικο»

Η Κατερίνα Καινούργιου απάντησε στον αέρα στα σενάρια που ήθελαν τον Ανδρέα Μικρούτσικο να έχει απομακρυνθεί από την εκπομπή της λόγω έντασης με συντελεστές και διευκρίνισε ότι θα εμφανίζεται κάποιες φορές την εβδομάδα επειδή θα συμμετέχει σε δύο άλλα project. Η Κατερίνα Καινούργιου απάντησε στον αέρα στα σενάρια που ήθελαν τον Ανδρέα Μικρούτσικο να έχει απομακρυνθεί από την εκπομπή της λόγω έντασης με συντελεστές και διευκρίνισε ότι θα εμφανίζεται κάποιες φορές την εβδομάδα επειδή θα συμμετέχει σε δύο άλλα project. «Θέλω να είμαι ειλικρινής απέναντί σας όπως πάντα και καμία φορά αυτό το έχω πληρώσει […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα