Ελεονώρα Μελέτη για Θοδωρή Μαροσούλη: Κορίτσια, μη στέλνετε, δεν θα απαντήσει

01:00 - 28/03/2024

Ο Θοδωρής Μαροσούλης αποθέωσε την Ελεονώρα Μελέτη σε μια σπάνια συνέντευξή του κι εκείνη δεν θα μπορούσε να μην το σχολιάσει με… χιούμορ. Στην ερώτηση ποια πρόσωπα συμβουλεύεται για τις παραγωγές του, ο Θοδωρής Μαροσούλης απάντησε φυσικά την Ελεονώρα Μελέτη, ένα κορίτσι με… άστρο, όπως είπε. «Όνειρό μου και επιθυμία μου είναι κάποια στιγμή να ... Περισσότερα To άρθρο Ελεονώρα Μελέτη για Θοδωρή Μαροσούλη: Κορίτσια, μη στέλνετε, δεν θα απαντήσει δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεονώρα Μελέτη για Θοδωρή Μαροσούλη: «Να γιατί δεν βάφομαι, ερωτεύτηκε την πένα και το μυαλό μου»

Σε σπάνια συνέντευξη που παραχώρησε ο Θοδωρής Μαροσούλης μίλησε για την σύζυγό του, Ελεονώρα Μελέτη με τα καλύτερα λόγια. «Η Ελεονώρα έχει άποψη, έχει απήχηση, μεταφράζει έργα σε πολλές γλώσσες. Η πένα και το μυαλό της Ελεονώρας είναι σπάνια και δεν το λέω επειδή είναι ο άνθρωπός μου. Δεν ξέρω πόσους τέτοιους μπορεί να έχουμε, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι