Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

21:00 - 28/03/2024

Έντονη ανησυχία έχει προκαλέσει ο Δημήτρης Κόκοτας σε φίλους και γνωστούς, τις τελευταίες ώρες, ύστερα από την αναγκαστική διακοπή που ζήτησε […] The post Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Κόκοτας: Τι απαντά η σύζυγός του για την κατάσταση της υγείας του [Βίντεο]

H σύζυγός του Δημήτρη Κόκοτα, Κατερίνα Κοκότα μίλησε στο Πρωινό για την κατάσταση της υγείας του μετά το καρδιακό επεισόδιο. Πιο συγκεκριμένα, η ίδια είπε: «Πάει καλά. Συνέβη ένα γεγονός, αλλά πάει καλά. Έχουμε καλούς γιατρούς δόξα τω Θεό και πάει αρκετά καλά. Δεν γνωρίζω πώς συνέβη, δεν ήμουν εκεί, ήταν στις πρόβες του J2US. […] Το άρθρο Δημήτρης Κόκοτας: Τι απαντά η σύζυγός του για την κατάσταση της υγείας του [Βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Αντιμέτωπος με μια δυσάρεστη περιπέτεια ήρθε το απόγευμα της Πέμπτης 28/3 ο Δημήτρης Κόκοτας και μεταφέρθηκε εσπευσμένα στο νοσοκομείο. The post Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»